Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia.cz

Letní beauty horoskop: Kdo by měl změnit vzhled a komu bude slušet odvážná manikúra?

S příchodem léta se v lidech objevuje touha pečovat o svůj zevnějšek mnohem víc. Možná je to tím, že jsme kvůli horkým letním dnům nuceni odhazovat svršky, které nás doteď ukrývaly před světem, možná tím, že nás slunce nabíjí pozitivní energií. Vaše znamení zvěrokruhu může hrát velkou roli v tom, jak byste měli pohlížet na krásu a self-care tohle léto. A ať už na horoskopy věříte, nebo ne, minimálně se může jednat o průvodce inspirací, na co se letos v oblasti péče o sebe soustředit.

Beran

Klíč ke kráse v roce 2023: Zkuste změnit vzhled

Jste odvážná a dobrodružná osobnost, která se nikdy nevzdává, a díky své tvrdohlavosti jste také přirozeným tvůrcem trendů. Lidé se vámi rádi inspirují a obracejí se na vás v případě, že potřebují s čímkoliv poradit. Rok 2023 pro vás bude rokem transformace a převzetí iniciativy, proto se nebojte výrazných změn vizáže. Nový účes je skvělou cestou. Zkuste změnu barvy vlasů nebo střihu. Vyzkoušet můžete tzv. clavicut střih, tedy delší mikádo, které je zarovnáno s klíčními kostmi.

TIP NA VIDEO: Co čeká vaše znamení v lásce během roku 2023?

Video placeholde

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 12

Býk

Klíč ke kráse v roce 2023: Vyzkoušejte takovou změnu účesu, která vás donutí vystoupit z komfortní zóny

Neradi riskujete, jste vyrovnaní, klidní, trpěliví a krása je pro vás skrytá v jistotách i kontrole. Stejně jako pro Berany, i pro vás se hodí změna účesu, tentokrát však taková, která vás donutí vyjít z vaší komfortní zóny. Zažijte ve svém životě novou etapu! Můžete vyzkoušet tzv. butterfly haircut, který je kombinací krátkých a dlouhých vrstev vlasů a sestříhaných pramenů kolem obličeje. Ne nadarmo se říká, že když chce žena v životě něco změnit, začne nejprve u vlasů.

Pokračování 3 / 12

Blíženci

Klíč ke kráse v roce 2023: Investujte do svého úsměvu

Jako Blíženci vidíte krásu v inteligenci a mladistvém duchu, který si chcete udržet po celou dobu života. Blíženci mají zářivý a výjimečný úsměv, který je většinou první věcí, kterou na nich okolí zaznamená. Proto hvězdy radí - pečujte o svůj úsměv! Navštivte dentální hygienu, objednejte se k zubaři, zvážit můžete i bělení zubů. Letos zkrátka řekněte sýr!

Pokračování 4 / 12

Rak

Klíč ke kráse v roce 2023: Soustřeďte se na self-care

Zrozenci tohoto znamení milují své pohodlí a komfortní zóna je v jejich vlastní ulitě. Letos pro vás bude nejlepší investovat do pečujících a lázeňských procedur. Hýčkání i odpočinek jsou totiž to, co si skutečně zasloužíte. Zkuste povzbuzující masáž hlavy, která uvolní stres nahromaděný ve vašem těle, navštivte kadeřníka nebo si zajděte na pedikúru. Tohle léto je pro vás ve znamení sebepéče a vy víte, že vám udělá dobře!

Pokračování 5 / 12

Lev

Klíč ke kráse v roce 2023: Pečujte o hřívu

Jste králem nebo královnou za všech okolností, věnujete pozornost detailům a jste vždy středem pozornosti. Proto je potřeba udržovat vaši hřívu ve skvělé kondici, tak jako u správného lva. Soustřeďte se na neustálou hydrataci a výživu, a to nejen pomocí vhodných produktů, ale také zevnitř. Nezapomeňte na ochranu před sluncem, na trhu je velké množství SPF sprejů, které jsou určeny pro ochranu vlasů před sluníčkem. Pokud vám navíc padají vlasy, je ideální čas na návštěvu trichologa, který vám pomůže definovat problém a poradí vám, jak jej řešit.

Pokračování 6 / 12

Panna

Klíč ke kráse v roce 2023: Experimentujte s manikúrou

Jako Panny jste vždy dokonale upravené od temene hlavy až po prsty u nohou. Jste vstřícné, skromné, pracovité a analytické a v takovýchto vlastnostech vidíte krásu vlastní i druhých. A co vám radí hvězdy v oblasti krásy pro letošní léto? Zkuste experimentovat s manikúrou! Skvělou volbou pro vás je obrácená francouzská manikúra ve všech odstínech. A jak výsledný efekt vypadá? Místo lakování špiček se nanášejí tenké proužky podél kůžiček nehtů. Jedná se o jemné, ale velmi efektivní zdobení a uvidíte, že se v něm budete cítit skvěle.

Pokračování 7 / 12

Váhy

Klíč ke kráse v roce 2023: Soustřeďte se na pokožku hlavy

Tomuto znamení vládne Venuše, planeta krásy a lásky. Jste harmoničtí, pokorní a v životě hledáte hlavně rovnováhu. Stejně tak tomu je i v oblasti krásy a self care. V létě se zaměřte na rovnováhu vaší vlasové pokožky, neboť ona je strůjcem zdraví a krásy vaší hřívy. Když je totiž pokožka vlasů v dobrém stavu, mají vaše vlasy dobrý základ, ze kterého mohou růst. Vyzkoušet můžete masky na vlasy určené přímo pro tyto účely a také masáž speciálně uzpůsobeným kartáčkem, který navíc napomůže vstřebávání produktu.

Pokračování 8 / 12

Štír

Klíč ke kráse v roce 2023: Zkuste detoxikační ošetření

Krásu nacházíte ve vášni a intenzivní energii, a jelikož máte tendence zadržovat emoce, můžete mít také sklon k zadržování vody nebo k plynatosti. Před dovolenou se objednejte na lymfodrenážní proceduru nebo masáž, která detoxikuje tělo.

Pokračování 9 / 12

Střelec

Klíč ke kráse v roce 2023: Soustřeďte se na obnovu pleti

Krásu vidíte v člověku se smyslem pro humor, který umí brát vše, co ho potká, s nadhledem. Když vy sami ale procházíte těžším obdobím života, vaše pleť má sklony k vysušování a postrádá zářivost. Zkuste jemné peelingové ošetření, které pomůže odstranit odumřelé kožní buňky i šupinky. Nechte svou pleť v létě zářit!

Pokračování 10 / 12

Kozoroh

Klíč ke kráse v roce 2023: Uvolněte napětí v obličeji

Krása pro vás představuje hlavně důvěryhodnost a stálost a krásní lidé jsou ti, na které se můžete spolehnout. A protože se nebojíte ukázat své emoce, mohou se ve vašem obličeji rýsovat tvrdší výrazové vrásky. Chcete-li uvolnit napětí v obličeji, věnujte v rámci své kosmetické rutiny čas masáži obličeje. Můžete zkusit masáž gua sha nebo obličejovou jógu.

Pokračování 11 / 12

Vodnář

Klíč ke kráse v roce 2023: Vyzkoušejte odvážnou chromovanou manikúru

Vodnáři jsou inovativní, takže je přirozené, že se nebojíte experimentovat. Snažíte se prospět společnosti nebo lidem kolem sebe, ale jste také nápadití a hledíte do budoucnosti. Zkuste se jí inspirovat a vsaďte na chromovanou manikúru. Otestovat můžete všechny její odstíny, ideálně podle barev, které vám pomohou s aurou vašeho vzdušného znamení, což je modrá, fialová, žlutá nebo oranžová.

Pokračování 12 / 12

Ryby

Klíč ke kráse v roce 2023: Naučte se správně starat o své vlasy

Tolerantní, empatická, citlivá a intuitivní osoba, která je ochotná Rybám naslouchat, v nich spatří nekonečnou krásu. Třeba váš kadeřník - vyslechne vás a zároveň od něj odcházíte s mnohem vyšším sebevědomím. Zkuste si u něj domluvit sezení nebo kurz, kde vás naučí, jak o své vlasy pečovat, jak je správně mýt, sušit i upravovat. Uvidíte, že se vám to stokrát vrátí.