Bokovka_seo

Bokovka_seo

Bokovka pro ně není problém. Která znamení zvěrokruhu mají sklony k nevěře?

Milostný trojúhelník může být zábavný, ale leda tak v romantickém filmu, který stejně skončí happyendem. V reálném životě nevěra znamená především pořádné komplikace a pokles důvěry. Která znamení zvěrokruhu inklinují k hledání bokovek ze všech nejvíc?

Blíženci

Není žádným tajemstvím, že Blíženci mají pověst „playboye“ zvěrokruhu. Tito svobodomyslní kouzelníci rádi hrají na milostném hřišti. Rozmanitost je pro ně kořením života, takže není divu, že často žonglují s více osobami najednou. A často to není milostný trojúhelník, ale klidně i mnohoúhelník. Jsou to duální lidé známí svou dvojakou povahou. Z tohoto důvodu je pro ně velmi snadné se domnívat, že jsou zamilovaní do dvou lidí současně. Nebo i do tří.

TIP NA VIDEO: Co vás čeká v lásce během roku 2024?

Video placeholde

Kromě toho je třeba Blížence neustále mentálně stimulovat. Pokud nejsou stimulovaní, mají tendenci se nudit. Pokud se nudí, je pravděpodobnější, že budou hledat stimulaci jinde. Jejich dualita a neklid je můžou dostat do více vztahů naráz, ale také se můžou pořádně opařit. Je důležité, aby za sebou nezanechávali slzy těch, kterým jaksi zapomenou sdělit, že nejsou jediní.

Blíženci
Blíženci | Zdroj: iStock

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 3

Váhy

Váhy jsou reprezentovány vahami, což znamená, že vždy ve své mysli všechno převažují a zvažují. Z tohoto důvodu mají tendenci být velmi nerozhodné, což může vést k tomu, že k sobě připoutají partnery, i když to nemají vlastně v úmyslu. Vahám také vládne Venuše, planeta lásky, takže milují být zamilované.

Jsou šťastné, když o ně usiluje víc než jeden milenec. Jejich romantická povaha ale také znamená, že je může oslnit proutník, pro kterého nejsou jediné. Pokud se jim dostane dostatečné pozornosti od této osoby, budou Váhy čekat a doufat, že se nakonec stanou tou jednou jedinou láskou.

Váhy
Váhy | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 3

Vodnář

Vzdušní Vodnáři se mohou z více důvodů ocitnout uprostřed milostného trojúhelníku. Rádi totiž dávají přednost „přátelům s výhodami“ bez jakýchkoli vážnějších svazků. Navíc pokud nejsou ve svých záměrech upřímní, mohou se dostat do situace, kdy budou randit s více osobami, aniž si to uvědomí.

Vodnáři mají také rádi nekonvenční kamarády, což znamená, že mohou být otevření polyamorii. Když najdou někoho, kdo splňuje jejich výstřední standardy, jsou ale více než ochotni být monogamní. Ve skutečnosti mohou být vynikajícími partnery, jen k tomu musí dozrát.

Vodnář
Vodnář | Zdroj: iStock

Doporučujeme

Načíst další články