.

. Zdroj: Zdroj: iStock.com

Největší workoholici zvěrokruhu. Patříte k nejpracovitějším znamením?

Ať už je pohání vášeň, soutěživý duch nebo touha po úspěchu, následující znamení zvěrokruhu se budou vždy snažit, aby zrealizovala své cíle. Pro některé není tvrdá práce jen silnou stránkou, ale i důležitým charakterovým rysem. Nevadí jim pracovat přesčas a dovolená pro ně není překážkou, aby zvedli firemní hovor. Patříte mezi trojici znamení, pro kterou je kariéra životním posláním?

Býk

Věrný, neochvějný a odhodlaný Býk chce vždy dosáhnout materiálního pohodlí. A proto také tvrdě pracuje. Jako stabilní zemské znamení ví, jak obstát, i když mu osud zrovna nepřeje. Býk má sílu vytrvat v jakékoli výzvě a umí za jakýchkoli okolností dosáhnout svých cílů. Toto znamení navíc miluje peníze a umí je i zdárně vydělat – moc dobře totiž ví, že s tvrdou prací jde ruku v ruce také odměna.

TIP NA VIDEO: Co čeká vaše znamení v lásce během roku 2023?

Video placeholde

Býk
Býk | Zdroj: iStock

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 3

Panna

Když dojde na tvrdou práci, Panny věří, že úspěch se skrývá v detailech. Kritické, drzé, pilně pracující – takové jsou Panny, kterým jde vždy o dokonalost. Když se toto znamení na něco upře, je ochotné udělat naprosto všechno, aby dosáhlo svého cíle. Panny milují organizovanost a s chutí plní každodenní úkoly – prací jsou totiž doslova posedlé. Kromě toho jsou i skvělé komunikátorky a vždy se na ně dá spolehnout.

Panna
Panna | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 3

Kozoroh

Existuje důvod, proč jsou Kozorohové generálními řediteli i chladnými vůdci. Jako zemské znamení milují, když můžou v práci převzít iniciativu. Ať už si přejí cokoli, tito praktičtí nadšenci budou ochotně pracovat přesčas, aby získali to, po čem touží. Kromě pracovitosti se vyznačují pílí a chutí budovat si výrazný veřejný obraz. Do vínku jim také spadla nekonečná výdrž a dlouhověkost.

Kozoroh
Kozoroh | Zdroj: iStock