Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Grafika: Kristýna Dobeš Moučková Zdroj: iStock.com

Zlouni, nebo dobré víly? Odhalte, jaké bylo vaše znamení zvěrokruhu v minulém životě

Máte někdy pocit, že se váš život odvíjí způsobem, který nemůžete ovlivnit? Nebo vás sem tam ovládnou nepochopitelné pohnutky, o nichž ale ve skrytu duše víte, že je prostě musíte udělat? Za vším dost možná stojí vaše karma, kterou si nesete z minulých životů. Vaše znamení zvěrokruhu vám pomůže pochopit některé nevysvětlitelné jevy ve vašem životě a odhalit, co si pro vás osud tentokrát nachystal.

Beran

V předchozích životech jste vždy konali dobré a správné věci. Jedli jste, pracovali a žili přesně tak, jak chtěli všichni ostatní. Ovšem občas jste překročili hranici a šli jste proti svým zásadám, neboť ostatní věřili něčemu jinému. Pamatujte si, že váš názor a zvolený způsob života jsou stejně důležité jako kohokoli jiného. Nesnižujte zbytečně svou hodnotu.

TIP NA VIDEO: Co čeká vaše znamení v lásce během roku 2023?

Video placeholde

Beran
Beran | Zdroj: iStock

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 12

Býk

Milujete krásné věci, ale často si je nekupujete, přestože si je můžete dovolit. V minulých životech jste byli – upřímně řečeno – velcí  lakomci. Žili jste raději jako žebráci, i když jste měli spoustu peněz. Nyní je načase přiznat si, že je v pořádku udělat si sem tam radost a obklopit se materiálním potěšením.

Býk
Býk | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 12

Blíženci

V životě vás přitahují drobné věci, jako jsou mraky, květiny nebo proud řeky. Mohli byste chodit celé hodiny jen sedět a pozorovat, co zajímavého uvidíte. Skrze mnoho reinkarnací jste byli učencem, který byl vynikající v právu, filozofii, teologii a vědě. Jen zřídka jste si ale všímali obyčejných věcí a hlubokých pravd. V tomto životě je proto načase, abyste měli oči otevřené a všeho si vědomě všímali. Jen tak dál, kochejte se!

Blíženci
Blíženci | Zdroj: iStock

Pokračování 4 / 12

Rak

Milujete svůj domov a rodinu a na Zemi neexistuje místo, kde byste byli raději. Vaši blízcí jsou pro vás nejvyšší prioritou a hluboce je milujete. Ne vždy tomu ale tak bylo. V minulých životech vám záleželo víc na podnikání a práci. Ať už jste byli král, obchodník nebo obyčejný farmář, pravděpodobně jste znali své spolupracovníky lépe než svou rodinu. Proto je to v tomto životě jinak.

Rak
Rak | Zdroj: iStock

Pokračování 5 / 12

Lev

Často si vás dobírají kvůli velkému egu? To je v pořádku, konečně totiž sami uznáváte svou jedinečnost a velkolepost. V minulých životech jste byli příliš zaneprázdněni péčí o chudé a utiskované. Všechny jste „léčili“, jako kdyby to byli členové vaší rodiny. Teď jste na řadě vy – dopřejte si stejný luxus, jaký jste dříve dopřávali ostatním.

Lev
Lev | Zdroj: iStock

Pokračování 6 / 12

Panna

Kněžka, mnich, jeptiška, léčitel, šamanka – v minulých životech jste se nejspíš věnovali duchovním „profesím“. Pomáhali jste druhým, když to potřebovali. V tomto životě jste ale praktičtější a cítíte se dobře hlavně ve světě obchodu. Velmi často zodpovídáte za administrativu, řídíte firmy nebo personál. Občas vás může přepadnout sklon vycházet druhým maximálně vstříc, ale v rámci empatie a altruismu se ještě máte co učit.

Panna
Panna | Zdroj: iStock

Pokračování 7 / 12

Váhy

Je pro vás důležité vědět, co si o vás myslí ostatní a jaká jsou jejich očekávání. Vaše způsoby jsou vytříbené, cítíte se dobře, pokud se ostatní chovají způsobem, jaký od nich očekáváte a jaký i vy uplatňujete vůči okolí. V minulých životech tomu ale tak nebylo. Vaše předchozí osobnost byla egoistická, arogantní a trochu sobecká. Proto se v tomto životě chováte podvědomě slušně a chcete být s každým zadobře.

Váhy
Váhy | Zdroj: iStock

Pokračování 8 / 12

Štír

Ještě pořád o vás vaši přátelé nevědí všechno? Není divu. Nikdy o sobě moc nemluvíte a zbytečně moc věcí neodhalujete, pokud existuje způsob, jak se tomu vyhnout. V minulých životech jste však byli jiní. Pravděpodobně jste měli mnohem méně tajemství; někdy to až hraničilo s naivitou, kdy jste sdělovali ostatním příliš informací. I proto se v tomto životě učíte konečně najít rovnováhu mezi dvěma odlišnými způsoby jednání.

Štír
Štír | Zdroj: iStock

Pokračování 9 / 12

Střelec

V tomto životě vás čekají dobré časy. I přesto se ale velmi často vaše představa o ideální zábavě liší od očekávání ostatních. Jsou chvíle, kdy raději odmítnete návštěvu u známých a raději jdete sami na intelektuální či vzdělávací besedu. V minulých životech jste pravděpodobně byli až moc lehkomyslní a většinu toho, co jste se naučili, jste získali z pozorování života okolo sebe.

Střelec
Střelec | Zdroj: iStock

Pokračování 10 / 12

Kozoroh

Navzdory tomu, že jste silně orientovaní na kariéru, byly doby, kdy jste chtěli trávit většinu času doma s rodinou. To vyplývá z minulých životů, v nichž pro vás domov představoval celý svět. V současném životě chcete být úspěšní nejen uvnitř svého kruhu, ale i navenek. Nezapomeňte však na energii, kterou čerpáte z rodinné atmosféry. Pamatujte, že klíčovým slovem je rovnováha.

Kozoroh
Kozoroh | Zdroj: iStock

Pokračování 11 / 12

Vodnář

Vaše oči se naplní slzami, když slyšíte o obětech války a o osudech lidí, které vůbec neznáte – vnitřně totiž máte pocit, jako byste je skutečně všechny znali. V minulých životech to tak ale nebylo. Slzeli jste maximálně pro svou rodinu a přátele. Nyní, v této reinkarnaci, se potřebujete dostat za hranice svého bezprostředního kruhu a uvědomit si, že všichni jsme tak trochu jedna rodina. Přemýšlejte o tom.

Vodnář
Vodnář | Zdroj: iStock

Pokračování 12 / 12

Ryby

Jako dvanácté znamení zvěrokruhu jste tím, kdo ve svém současném životě zahrnuje téměř všechny lekce ostatních znamení. Je pro vás důležité všeobjímající duchovní cvičení a schopnost vyjadřovat své pocity skrze umění. V minulých životech jste byli příliš praktičtí a přízemní. Nyní se musíte dostat nad rámec toho všeho. Lítejte a projevujte naplno své emoce.

Ryby
Ryby | Zdroj: iStock

Doporučujeme

Načíst další články