Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia.cz

Opravdu mě miluje, nebo mě jen tahá za nos? Tohle jsou 4 nejtajemnější znamení zvěrokruhu

Některá znamení zvěrokruhu si nechávají všechno, co prožívají, pro sebe. Mohou tak často působit, že jsou bezcitní a krutí, pravda je ale nakonec úplně jiná. Jsou to prostě jen lidé, kteří nechtějí (anebo neumějí) sdílet své emoce s ostatními. Potlačování vlastních pocitů a vytváření tajemné osobnosti je totiž chrání před jejich vlastní zranitelností. Poznáte se v nich?

Rak

Raci jsou známí svým restriktivním chováním a jsou nepochybně nejtajemnějším a nejskrytějším znamením zvěrokruhu. Tento milovník vody má tendenci držet své pocity v hlubinách svého srdce a jen zřídka je s někým otevřeně sdílí, protože se neustále bojí, že mu ten druhý ublíží. Lidé narození ve znamení Raka mají empatickou duši. Neradi někoho urážejí nebo obtěžují svými pocity, tudíž se raději rozhodnou mlčet, i když je to uvnitř bolí.

TIP NA VIDEO: Co váš čeká v lásce během roku 2024?

Video placeholde

Rak.
Rak. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 4

Beran

Přestože jsou lidé narození ve znamení Berana navenek otevření a společenští, uvnitř jsou měkcí jako polštáře. Jsou to oni, kdo vždy touží vykreslit svou osobu jako někoho velmi rigidního a odvážného. Snaží se kolem sebe udržet tajemství tím, že nikdy nevyjádří své skutečné pocity. A pokud je náhodou zjistíte, neříkejte jim to – nelíbilo by se jim, že jste je prokoukli.

Beran.
Beran. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Pokračování 3 / 4

Štír

Další znamení zvěrokruhu, jehož srdce a city jsou zcela utajené, a to dokonce i pro spřízněné duše. Štíři mají hluboké a intenzivní city, ale nikdy s nikým své pravé já nesdílejí. Pokud se nechají smést velkou sentimentální vlnou, lehce začnou zmatkovat a poddají se chaosu. Kvůli tomu nikdy nedovolí, aby se někdo vměšoval do jejich emocionálního stavu.

Štír.
Štír. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Pokračování 4 / 4

Kozoroh

Kozorohům je opravdu těžké porozumět, natož v nich číst jako v knize. Jsou to profíci v hraní si se svými pocity a ve zbavování se nepochopitelných emocí. Mohou se jevit jako přátelští a společenští lidé, cíle jejich života jsou však zcela uzavřené a zřídka s někým sdílené. Udržování pocitů v láhvi má své výhody a nevýhody – jednou Kozoroha zachrání před emocionální jízdou na horské dráze, podruhé jej ale může oslabit.

Kozoroh.
Kozoroh. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková