Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: iStock.com

Největší podrazáci zvěrokruhu. Kdo vás bodne do zad a komu raději nevěřit?

Možná jste se už s takovým člověkem setkali. Na první pohled je sladký jako cukrkandl, ale jen co se otočíte, bodne vám kudlu do zad anebo vás pomluví, kde to jen půjde. Nebo se bude tvářit, že se mu můžete svěřit úplně s čímkoli, a pak vše použije proti vám. S takovými lidmi se pevné přátelství nebo pracovní spolupráce navazuje jen velmi těžko. Na jaká znamení je tedy lepší dát si pozor?

Blíženci

Blíženci milují především sami sebe. Ve svůj prospěch mohou udělat cokoli a taky to udělají, když mají příležitost. Tyto bytosti vytvářejí toxické vztahy a klidně o vás šíří fámy, jen aby vám pokřivily obraz ve společnosti. Nalákají vás na sladká slůvka, nechají vás, ať se jim svěříte se svým tajemstvím, a pak veškeré informace velmi rádi využijí pro vlastní účely.

TIP NA VIDEO: Co vás čeká v lásce během roku 2023?

Video placeholde

Blíženci
Blíženci | Zdroj: iStock

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 4

Lev

Lev je ambiciózní i agresivní a je rád středem pozornosti. Pro dosažení svých cílů proto může udělat skutečně cokoli. Bude si s vámi hrát s úsměvem na rtech, zmanipuluje vás a zradí, aniž by o tom moc přemýšlel. Pozor na dvě tváře, které toto znamení.

Lev
Lev | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 4

Štír

Štíři jsou tajnůstkářští a bravurně zvládají hru na předstírání. S pomocí svých psích očí a pocukrovaných slovíček se k vám přiblíží, ale jakmile jim ukážete záda, udělají krok, aby vás stáhli dolů. Jejich mysl je vždy připravena naplánovat proti vám cokoli špatného.

Štír
Štír | Zdroj: iStock

Pokračování 4 / 4

Střelec

Střelci jsou známí svou osobností, která dokáže potěšit druhé lidi. Hrají opravdově a důvěryhodně, aby získali prioritu v životě ostatních. Jakmile ale získají vaši důvěru, začnou si s vámi chytře hrát. Nemají rádi konfrontaci a jsou odborníky na skrývání svých myšlenek a nápadů. Jejich nejhorší stránka se ukáže, jakmile se k nim otočíte zády.

Střelec
Střelec | Zdroj: iStock