Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: iStock.com

Rebelové zvěrokruhu: Která znamení ráda porušují pravidla a mají vzpurného ducha?

Po celý život nás společnost učí dodržovat pravidla a poslouchat autority. Ne vždy je ale naprostá poslušnost ku prospěchu věci. Která znamení se nebojí ozvat, jdou ráda proti proudu a touží po svobodě a volnosti?

Beran

Rádi zpochybňujete autority a posloucháte svůj instinkt. Nesnesete, když vám někdo říká, co máte dělat, což svědčí o vaší schopnosti pravidla nejen porušovat, ale také je rozbíjet na kousky. V srdci jste bojovníci a odvaha bývá vaše druhé jméno. Nebojíte se postavit těm, kteří se vás snaží ovládat. Chápete, že pokud chcete být mimořádní, musíte být také ochotní udělat něco mimořádného. A co je výjimečnějšího než přepsat pravidla a vydláždit si vlastní cestu k úspěchu?

TIP NA VIDEO: Velký horoskop lásky pro rok 2023

Video placeholde

Beran
Beran | Zdroj: iStock

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 4

Blíženci

Jste chytří a rozmarní a moc dobře to víte. Vaše instinkty jsou stejně hbité jako měnící se směr větru. A protože milujete kreativitu, spontánnost a rozmanitost, nepatříte k lidem, kteří by chtěli být v jakékoli škatulce. Na pravidla pohlížíte jako na nástroj, jak zabránit někomu v projevení názoru – a to je zcela v rozporu s vaší povahou vzdušného znamení. Pokud se někdo umí ozvat a upozornit na chyby v nějakém pravidle, jste to právě vy, Blíženci. Přestože většinou nemáte s autoritami problém, důvěřujete hlavně svému instinktu a rádi si děláte věci po svém.

Blíženci
Blíženci | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 4

Střelec

V srdci jste divocí. A divocí lidé se pravidly neřídí. Že budete pilným následovníkem tradice vytesané do kamene, je stejně pravděpodobné jako to, že kočka bude jíst tuňáka vidličkou. Dodržování pravidel jednoduše nemáte v kartách. Musíte mít prostor k volnému běhu, nechcete být spoutaní kontrolou mikromanažerů a očekáváním společnosti. Pokud se budete řídit pravidly příliš dlouho, život vám začne připadat monotónní, což je smrt pro vaši kreativitu. Povaha vašeho ohnivého znamení znemožňuje, aby vás kdokoli ovládal a nutil dodržovat příliš mnoho pravidel.

Střelec
Střelec | Zdroj: iStock

Pokračování 4 / 4

Vodnář

Jako největší rebelové zvěrokruhu moc dobře víte, jak postupně měnit svět. Pokud si Vodnář myslí, že nějaké pravidlo je nespravedlivé, bude následovat svůj instinkt a začne bouřlivě protestovat. Vodnář však není pošetilý a impulzivní rebel. Naopak, toto znamení zvěrokruhu ví, že aby vyvolalo trvalou změnu, musí začít od základů. Nejenže pravidla rádi ignorujete, ale často si vytváříte svá vlastní. Pak už jen zbývá přesvědčit o jejich správnosti i své okolí.

Vodnář
Vodnář | Zdroj: iStock

Doporučujeme

Načíst další články