Která znamení patří k nejmocnějším?

Která znamení patří k nejmocnějším? Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Nejmocnější znamení zvěrokruhu, která dostanou vše, co chtějí: Jste mezi nimi i vy?

Některá znamení jsou jednoduše předurčená k úspěchu ve všech sférách života. Patříte mezi těchto pět „šťastlivců“? Pokud jste se mezi nimi nenašli, neznamená to ještě, že byste kvůli svému chování a vystupování nemohli mít vliv na ostatní. Jen ti druzí to mají o něco snazší.

Býk

Všechny silné stránky Býka – trpělivost, praktičnost, spolehlivost, oddanost a zodpovědnost – ho činí neuvěřitelně silným a odolným. Býk je nejmocnější znamení zvěrokruhu a má všechny předpoklady pro to, aby se stal králem ve všech oblastech života. Býci budou vždy dominantní, kamkoli přijdou. Jejich vliv jim dobře poslouží v kariéře, vztazích i rodinném životě. Mezi slavné Býky patří či patřily například britská královna Alžběta II., Gigi Hadid, Cher nebo Adele.

TIP NA VIDEO: Co čeká vaše znamení v lásce v roce 2024?

Video placeholde

Býk.
Býk. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Která další znamení oplývají velkou mocí? To zjistíte v následujících kapitolách.>>>

Pokračování 2 / 5

Lev

Lví tendence být dominantní z něj dělá silný typ osobnosti, které je jen velmi těžké odolat. To platí zejména v sociální sféře. Jistě, Lev může občas působit trochu arogantně, ale je to jen proto, že má velký vliv na své vrstevníky, kolegy i všechny další osoby ve své blízkosti. Není divu, že je přirozeným vůdcem. Ví také moc dobře, jak převzít kontrolu a prosadit se. Spousta Lvů míří do politiky, financí nebo podnikání a téměř vždy jsou úspěšní. Ve znamení Lva se narodily například Helen Mirren, Jennifer Lopez, Madonna nebo Meghan Markle.

Lev.
Lev. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Pokračování 3 / 5

Štír

Díky sklonu k divokosti a vášnivosti je Štír dalším vlivným znamením. Asertivní sebevědomá povaha z nich dělá skvělé vůdce a šéfy a dává jim vysokou šanci být úspěšnými v kariéře i třeba v obchodním světě. Jsou odvážní, tvrdohlaví a vynalézaví a nikdy se nebojí postavit žádné výzvě. Mezi slavné Štíry patří Katy Perry, Julia Roberts, Tilda Swinton nebo Winona Ryder.

Štír.
Štír. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Pokračování 4 / 5

Střelec

Tendence Střelce k optimismu, idealismu a nadšení smíchaná s jeho nehynoucím smyslem pro humor mu dává obrovské množství emocionální moci. Žádné jiné znamení zvěrokruhu není tak emocionálně silné jako Střelec. Pro dosažení svých cílů udělá naprosto cokoli, a to bez ohledu na to, jak těžké to bude. Prosazuje se až do konce a nikdy se nevzdává. Mezi slavné Střelce patří Tina Turner, Miley Cyrus, Zoë Kravitz nebo Britney Spears.

Střelec.
Střelec. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Pokračování 5 / 5

Kozoroh

Kozoroh má ze všech znamení zvěrokruhu nejlepší schopnost sebeovládání, a to ve všech oblastech života. Díky tomu je s největší pravděpodobností také velmi fyzicky zdatný. Vyniká silou vůle, která ho činí mocným jak vnitřně, tak navenek. Mezi slavné Kozorohy patří či patřily vévodkyně Kate, Milada Horáková, Diane Keaton nebo Michelle Obama.

Kozoroh.
Kozoroh. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Doporučujeme

Načíst další články