Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: iStock.com

Patříte k největším smolařům v lásce? Těmto znamením zvěrokruhu se ve vztahu lepí smůla na paty

Ať už jste na lovu, nebo už někoho po svém boku máte, láska může mít (a taky obvykle má) své vrcholy a pády. Pokud jste si prošli řadou rozchodů nebo se vám zdá, že se pokaždé zamilujete do nesprávné osoby, může to mít hodně společného s vaším znamením. Jisté ale je, že bez ohledu na to, kolik nešťastných vztahů jste prožili, nikdo nemá smůlu pořád. Kterým znamením se však lepí smůla na paty nejčastěji?

Rak

Raci mají tendenci dávat do lásky absolutně všechno. Není to jejich vlastní chyba, jít do vztahu s maximální dávkou emocí je jejich přirozenost. Jsou buď zamilovaní, nebo nejsou, něco uprostřed je pro jejich citlivou duši téměř nemožné. Jak říká astroložka Cindy McKean, Rakům trvá dlouho, než se vzpamatují ze zklamání. Když to ve vztahu nefunguje tak, jak by si přáli, jsou velice nešťastní. Nezřídka si totiž najdou někoho, kdo jejich city neopětuje.

TIP NA VIDEO: Co vás během roku 2023 čeká v lásce?

Video placeholde

Rak
Rak | Zdroj: iStock

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 4

Panna

Panny to mají s láskou všelijak. Milují totiž tak silně, že je pro ně po krachu vztahu velmi těžké se znovu zamilovat. I když zůstávají otevřené a optimistické vůči opětovnému nalezení sounáležitosti, než najdou nový vztah, vědí, že cestou budou muset políbit spoustu ropuch – a to v nich vyvolává pocity frustrace. Ne každá žába se totiž promění ve spřízněnou duši.

Panna
Panna | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 4

Kozoroh

Kozorohům vládne Saturn, který je spojován se zklamáním a těžkými zkouškami. Nemají sice doslova smůlu v lásce, ale pokud dojde na špatné načasování, obvykle jsou velmi nešťastní – nezřídka se jim totiž stává, že potkají správnou osobu ve špatnou dobu. Kozorozi nejčastěji čelí smůle v lásce ve věku okolo třiceti let, kdy prožívají zklamání vůbec nejemotivněji.

Kozoroh
Kozoroh | Zdroj: iStock

Pokračování 4 / 4

Ryby

Smůla Ryb spočívá v jejich snaze vyhýbat se tomu, aby viděly i špatné povahové stránky druhých lidí. Často nosí růžové brýle, mají tendenci přehlížet negativní vlastnosti a též mají touhu neustále se pro druhé obětovat. Naštěstí se ale Ryby umějí poměrně rychle vzpamatovat a hodit minulost za hlavu. Pak se karta může velmi rychle otočit k dobrému.

Ryby
Ryby | Zdroj: iStock

Doporučujeme

Načíst další články