.

. Zdroj: Zdroj: iStock.com

Chci být dokonalá a úspěšná! Která znamení zvěrokruhu oplývají cílevědomostí?

Ve zvěrokruhu se nacházejí celkem čtyři znamení, která mají perfekcionistické sklony a chuť neustále vynikat nad ostatními. Vliv na to má nejen jejich blízký vztah ke Slunci, ale také planety Mars a Saturn. Najdete se mezi nimi?

Beran

Beran ovládaný Marsem je poháněn soutěživostí. Udělá cokoli, aby si odnesl domů zlato, a často se vydá i do riskantních aktivit, aby ho získal. Podle astroložky Tamerri Ater za to může kombinace energie, která vyplývá z Beranovy příslušnosti ke znamení ohně. Beran chce zároveň být ve všem první a je moc dobře spojený se sebou samým – nemá tedy problém stavět své vlastní potřeby před potřeby druhých.

TIP NA VIDEO: Co vás čeká v lásce během roku 2023?

Video placeholde

Beran
Beran | Zdroj: iStock

Další znamení najdete v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 4

Lev

Nenechte se zmást zábavnou stránkou, kterou Lev vysílá navenek. Pokud existuje šance, že na sebe může upoutat pozornost, vynaloží veškeré úsilí, aby se mu to podařilo. Jako stabilní ohnivé znamení tito Llvi se statečným srdcem touží po kontrole a moci, takže mohou být neúnavní a jít si za tím, co chtějí. Často touží být nejlepší ze všech. Lvům vládne Slunce, které jim dává motivaci k úspěchu a k tomu, aby si je druzí vždycky pro něco všimli. Jsou ambiciózní a dokážou se kreativně vyjádřit tak, aby okolí ocenilo jejich talent.

Lev
Lev | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 4

Panna

Panny jsou pečlivé a důkladné – jen několik málo vlastností je posouvá na vrchol všeho, co si zamanou. Jejich posláním je uspokojit své osobní cíle a být vzorem pro ostatní. Protože jsou proměnlivým vzdušným znamením, kterému vládne inteligentní Merkur, dokážou rychle procházet všemi změnami a výzvami, které jim přijdou do cesty. Zemská znamení jsou staviteli zvěrokruhu. Merkur a proměnlivost spolu s potřebou být ostatním k službám jsou velkým důvodem jejich neklidu a touhy po dokonalosti.

Panna
Panna | Zdroj: iStock

Pokračování 4 / 4

Kozoroh

Bez ohledu na to, jaká překážka jim stojí v cestě, mají Kozorohové neochvějné odhodlání stoupat stále výš. Chtějí zanechat ve světě trvalou stopu. Toto zemské znamení ovládané Saturnem vyzařuje disciplínu a tvrdou práci, a tak Kozorozi budou hrát tak dlouhou hru, dokud se jim splní všechna přání. Vládne jim Saturn, který jim dává ochotu odkládat uspokojení a raději skládat oběti pro větší zisk a úspěch.

Kozoroh
Kozoroh | Zdroj: iStock