Svatby podle horoskopu: Co říká datum sňatku o budoucnosti vašeho vztahu?

Stejně jako vaše narozeniny, tak i datum „narození“ vašeho nového vztahu je ovlivněno silou planet a hvězd. Jaké šance na trvalou lásku mají manželství uzavřená ve znamení Berana? Dá Panna vašemu sňatku do vínku trpělivost a Štír zase sexuální apetit? Přečtěte si, jak na tom jste právě vy!

Manželství ve znamení Berana (21. března – 19. dubna)

Beran je nezávislý, ambiciózní, spontánní. V manželství uzavřeném pod jeho vládou se ani jeden partner neztratí. Cítí, že druhý na něm oceňuje osobitost a odvahu býtsám sebou. V tomto vztahu většinou nemá ani jeden z partnerů problém vystoupit ze své komfortní zóny. Pozor jen na to, abyste se pro samou touhu po osobním růstu neodcizili jeden druhému a po pár letech nezjistili, že nežijete spolu, ale pouze vedle sebe.

Tip na video: Co letos čeká jednotlivá znamení v lásce?

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!