6 znamení zvěrokruhu, která disponují neodolatelným šarmem

2. května 2021 • 06:00
 • 6 znamení zvěrokruhu, která disponují neodolatelným šarmem

  Existují lidé, kteří svým charismatem přitahují pozornost ostatních a pořád jsou obklopení přáteli nebo obdivovateli. Která znamení mají takovou schopnost častěji už v „genech“? 

  Ryby

  Ryby mají přirozenou schopnost dávat ostatním pocit přijetí. Jejich vřelá osobnost září jako slunce, což automaticky způsobuje, že je mají ostatní lidé rádi a vyhledávají jejich pozornost, přátelství a lásku. Inspirují také ostatní lidi, aby byli loajální a oddaní

  Ryby Ryby Autor: iStock

  Tip na video: Jak to budete mít letos s láskou?
  Astroložka Boháčová o lásce v roce 2021: Kdo bude prožívat rok lásky a kdo musí projít velkou zkouškou? VIDEO Martin Mol

 • Ryby

  Lvi jsou jedním z nejpopulárnějších znamení zvěrokruhu. Jejich osobnost přitahuje lidi kolem nich, kteří chtějí být jejich přáteli nebo partnery. Jsou velmi charismatičtí a tato kvalita se odráží i na jejich práci. Jsou štědří a snaží se pomoci.

  Lev Lev Autor: iStock

 • Lev

  Lidé s tímto znamením zvěrokruhu se rodí s charismatickou a magnetickou osobností. Jsou zábavní a vzrušující. Mají neutuchající smysl pro dobrodružství, a nutí všechny kolem sebe, aby se bavili s nimi. Neradi se nudí a snaží se organizovat zábavu.

  Býk Býk Autor: iStock

 • Býk

  Jejich laskavá povaha způsobuje, že rádi strpí trochu nepohodlí, aby někomu pomohli, a dělá jim to radost. Jejich klidné a mírné chování činí ostatní pozitivními a také je inspiruje, aby i oni pomáhali ostatním. Váhy mohou mít velkou autoritu, zejména pokud jde o jejich povolání.

  Váhy Váhy Autor: iStock

 • Váhy

  Jejich nadšení je strhující. Jsou také chytří a dokáží zaujmout. Pokud ale máte jejich výstředního chování plné zuby a chcete se stáhnout, Berani vám to dovolují jen neradi. Ale je v nich něco odzbrojujícího a rádi jim to odpustíte.

  Beran Beran Autor: iStock

 • Beran

  Střelci jsou extrémně kreativní a ti, kdo sdílejí jejich zájmy, rádi zůstávají v jejich blízkosti, aby se inspirovali. Střelci jsou ochotni podělit se o své myšlenky, pocity s ostatními a dát jim šanci si vše živě představit. Jejich společnost je zárukou, že pomohou, ať už se děje cokoli.

  Střelec Střelec Autor: iStock

Autor: neo
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy