Partnerský horoskop: Jaká znamení se k sobě hodí a kde to zavání průšvihem? | Ženy.cz
 


Jak se k sobě hodí znamení podle horoskopu: S kým váš čeká láska na celý život?

9. srpna 2018
Jak se k sobě hodí znamení podle horoskopu: S kým váš čeká láska na celý život?
• Foto: iStock.com

"Něco tak obřího, jako planety, nás svou silou prostě musí ovlivňovat," odpovídá má kamarádka na otázku, jak může jako vědkyně věřit horoskopům. Pokud i vy věříte, že datum narození ovlivňuje vaši povahu a dispozice, pak váš určitě bude zajímat oblast vztahů: která znamení jsou jako stvořena k tomu, aby prožila osudovou lásku? S kým váš čeká neustálé soupeření a s kým ten nejúžasnější flirt?

Beran

Charakteristickou vlastností Berana je odvaha, energie, průbojnost a ambice. Berani patří mezi přitažlivé osoby, do kterých se druzí snadno zamilují. Je ale třeba počítat s tím, že se neradi přizpůsobují a tak vedle sebe potřebují někoho, kdo nebude omezovat jejich svobodu a nezávislost. Kdo se Beranovi hodí v lásce i v sexu? Čtěte zde:

Býk

Býci jsou přemýšliví, konzervativní, milují kvalitní věci, klid a pohodu. Jsou laskaví a milující a jsou to vysloveně rodinné typy. Potřebují partnery, které trochu ukočírují jejich sklony k lenosti a nechuť ke změnám. Kdo zažije s Býkem osudovou lásku a s kým to bude dřít si přečtěte zde:

Blíženci

Blíženci jsou charismatické osobnosti, vynikají kreativitou a neustále překvapují. Mají bystrý úsudek, jsou chytří a milují humor. To z nich dělá poměrně přitažlivé osoby. Mají trochu tendence zkoušet a zkoušet, takže než se Blíženec usadí, chvíli to asi potrvá. Kdo se k Blížencům hodí čtěte zde:

Rak

Raci jsou těmi nejempatičtějšími a nejlaskavějšími z celého horoskopu. Šťastný vztah je pro něj vším a milující a velká rodina celoživotním naplněním. V Rakovi najdete oddaného partnera, bohužel, ne každý jeho lásku a náklonnost dokáže rozdýchat. Kdo bude s Rakem šťastný a koho jeho láska bude dusit?

Lev

Lev miluje život na výsluní a v centru pozornosti. Od svého partnera bude vyžadovat neustálý obdiv, zároveň ale také něco, na co bude Lev hrdí. Kdo se vedle Lva bude cítit skvěle a s kým čeká Lvy italská domácnost?

Panna

Panny hledají upřímný a oddaný vztah. Se svými sklony k perfekcionismu často narážejí na to, že partner není tak dokonalý, jak by si představovaly. Pokud ovšem toto překonají, jsou z nich milí a empatičtí partneři, které dokáží poskytnout zázemí i těm, kteří potřebují v životě rozlet. S kým to bude Panně klapat?

Váhy

Váhy milují harmonii, zároveň jsou velmi kreativní a intelektuálně založené. Jsou velmi vynalézavé v tom, jak dát druhému najevo náklonnost a lásku, zároveň ale toto neustálé ujišťování slovy a činy budou vyžadovat i od druhého. S kým zažijí Váhy vztah snů čtěte zde:

Štír

Štír je znamení, které je nejvíc spojováno s erotikou. Také dost často schovává své emoce pod ledovou krustou, takže může na první pohled působit tak, že má zájem jen o nezávazné vztahy. Pokud se ale Štírovi pod slupku dostanete, najdete v něm oddaného partnera. Jen se nikdy neodvažujte Štíra podvést nebo zradit. Toto znamení téměř nedokáže odpustit. S kým to bude klapat Štírovi?

Střelec

Neustálý pohyb, láska ke všemu novému, radost z cestování, to jsou vlastnosti blízké Střelcům. S nimi se rozhodně nudit nebudete. Jsou upřímní a rychlí ve svých soudech, takže u nich trochu hrozí partnerská přelétavost. I tak jsou ale znamení, která jsou pro Střelce jako stvořená. Která to jsou?

Kozoroh

Pokud milujete jistotu, pocit bezpečí a ještě rádi plánujete, pak je pro vás náruč Kozoroha jako stvořená. Na druhou stranu je potřeba přijmou to, že s Kozorohem se poměrně špatně vyjednává, pokud není po jeho. Která znamení s Kozorohem skvěle vyjdou a se kterými to bude věčný boj čtěte zde:

Vodnář

Vodnáři milují originalitu a to i ve vztazích. Dost často trvá dlouho, než si někoho vyberou a pak jsou ještě schopni dotyčného dlouho prověřovat, jestli je skutečně te pravý. Pokud ale někomu dá důvěru, pak je skoro možné s ní počítat napořád. Vodnáři rádi posouvají věci vpřed a pomáhají ostatním. Které znamení je pro ně jako stvořené a komu se raději vyhnout čtěte zde:

Ryby

Ryby mají obrovskou fantazii a také schopnost poznat, jak se cítí druzí. Bohužel ne tak často poznají, co chtěj oni sami. Navíc jsou docela plaché, což jim komplikuje seznamování. Pokud se ale zamilují, je pro ně partner na prvním místě. S kým si budou rozumět Ryby?

Jdi na homepageZpět na začátek
1080p 720p 360p
Další příběhy

Horoskopy