Komplikovaní Štíři: Jak se dostat pod kůži nejtajemnějšímu znamení?

Není náhodou, že hollywoodští idolové Leonardo DiCaprio, Ryan Gosling a Ryan Reynolds se narodili jako Štíři. Tohle znamení má kolem sebe tajemnou auru. Aby ne, když je propojené s Plutem, planetou smrti. Není snadné dostat se Štírům pod kůži, jsou totiž extrémně tajnůstkářští, ale my vám poradíme, jak na to.

Charismatický, inteligentní, občas trochu kousavě ironický, často brutálně upřímný, vášnivý, vlastně tak trochu čert. Muži narození ve Štíru, osmém znamení zvěrokruhu, jsou neskutečně svůdní. To ale neznamená, že jsou do větru – spíš naopak. Pokud jste zakoukaná do Štíra, možná máte pocit, že s vámi hraje nějakou hru. Chvíli se o vás snaží zjistit osobní věci, pak to ale zase vypadá, že netuší, že existujete. Co to znamená a jak se mu dostat pod kůži?

TIP NA VIDEO: Vlastnosti Štírů ve zkratce

Zrozenci ve Štíru přišli na svět mezi 24. říjnem a 22. listopadem. Jejich barvou je černá, jejich živlem je voda a jejich planetou je Pluto, které je v astrologii spojováno se smrtí, podsvětím, ale také se znovuzrozením. Hlavní věc, kterou musíte o Štírech vědět, je, že jsou extrémně tajnůstkářští a trvá jim strašně dlouho, než se někomu otevřou. Váš idol s vámi nic nehraje: Tohle je jeho způsob, jak vás poznat a vyhodnotit, jestli si vás má pustit do života. Dokud si to sám nezvolí, netlačte na něj, protože byste ho tím mohla jen odehnat. Určitě můžete ale věcem pomoct tím, že lépe pochopíte jeho komplikovanou povahu...

Článek pokračuje na další stránce. >>>