Se Střelcem se snadno spálíte: Na co si u nich dát pozor?

Hodiny divokého sexu, ale i romantického mazlení, spousta filmových momentů a záchvaty smíchu. Muži Střelci jsou dokonale okouzlující, jsou ale také nespolehliví, nestálí, egoističtí a prakticky nikdy vám neodepíšou. Jak si tenhle románek užít a příliš si neublížit?

Střelec je deváté znamení zvěrokruhu. Tito zrozenci přišli na svět mezi 23. listopadem a 21. prosincem, jejich planetou je Jupiter, planeta štěstěny a pravdy, jejich barvou modrá a jejich živlem oheň. Právě to poslední vypovídá mnoho o jejich charakteru. Ze všech plamenných znamení právě Střelci nejvíce připomínají jiskru přeskakující z jednoho polena na druhé: neposedí a nikdy nevydrží moc dlouho s jedním partnerem.

TIP NA VIDEO: Obecná charakteristika Střelců

Střelci ale mají i mnoho okouzlujících vlastností: je s nimi zábava a i dramatické věci jsou schopni řešit s optimismem a lehkostí. Právě proto je snadné jim podlehnout. Protože se ale Střelci bojí závazků jako čert kříže, takový románek nikdy dlouho nevydrží a často na jedné straně končí zlomeným srdcem. Jak z aféry s vášnivým znamením vytěžit maximum a vyváznout z ní bez úhony?

Článek pokračuje na další straně. >>>