Proč nemůžete najít partnera? Střelci jsou nároční, Vodnáři zase svérázní! | Ženy.cz
 


Proč nemůžete najít partnera? Střelci jsou nároční, Vodnáři zase svérázní!

2. srpna 2020 • 06:00
 • Proč nemůžete najít partnera? Střelci jsou nároční, Vodnáři zase svérázní!

  Ptáte se, proč jste pořád sami a proč vám žádný vztah nevydrží? Pravděpodobně ho sami podvědomě sabotujete. Co o tom říká vaše sluneční znamení?

  Beran

  ...

  Sebevědomí Berana může být na začátku vztahu přitažlivé, ovšem za čas se tento charakterový rys může změnit na nepříjemný. Ne každý chce mít vedle sebe nadměrně sebevědomého člověka, který se chová egoisticky. Musíte slevit a občas přijmout kompromis, jedině tak má vztah šanci.

 • Býk

  ...

  Nepředpokládejte, že vám váš partner bude věrný a bude vás obdivovat, když přestanete dbát o svůj zevnějšek nebo když přestanete rozdmýchávat lásku. Tvrdohlaví Býci taky inklinují k zášti, a pokud budete často ve vztazích neúspěšní, vaše zášť bude růst.

 • Blíženci

  ...

  Blíženci rádi hledají nové a vzrušující podněty, takže čas od času i svého partnera podvedou. Tenhle rys je pro randění typický a může samozřejmě znamenat konec vztahu.

 • Rak

  ...

  Rodinní Raci dělají jednu velkou chybu – velmi brzy začnou hovořit o manželství a o dětech. To může jejich partnery pořádně vyděsit. Raci mívají taky tendenci se přisát,  jejich partneři to vnímají negativně a mají pocit, že je dusí. Proto raději utečou jinam.

 • Lev

  ...

  Bojovní a ohniví Lvi sice tvrdí, že jsou se svým partnerem proto, že ho milují, ovšem někdy to tak nevypadá. Lvi totiž velmi rádi bojují i ve vztahu a každou bitvu chtějí vyhrát. To může být pro partnery únavné. Lvi si musí uvědomit, že ve vztahu musí jít někdy osobní souboje stranou, důležitější je vyhrát něčí srdce.

 • Panna

  ...

  Panny jsou tak plaché, že ta nádherná bytost, se kterou by se chtěly seznámit, si toho ani nemusí všimnout nebo tomu nemusí věřit. Kromě toho mají Panny tendenci vzdát se příliš brzo, a jakmile se něco jen trošku pokazí, nesnaží se to napravit a raději se stáhnout.

 • Váhy

  ...

  Randění Vah může být katastrofa, zejména v případě, že si vyberou milence, kteří nejsou stabilní a věrní. Podvědomě totiž Váhy hledají partnery, kteří pro ně nejsou vhodní a pak často spadnou do pasti, protože zjistí, že s nimi partner manipuluje nebo jim lže.

 • Štír

  ...

  Štíři mohou mít „všechno, nebo nic“, jejich povaha je trochu komplikovaná. Potřebují cítit, že je partner potřebuje a že je jim oporou. Někdy jsou až moc uzavření, což vede k tomu, že partner má pocit, že mu něco zatajuje.

 • Střelec

  ...

  Střelci, nejste tak trochu nároční? Nemáte až moc vysoké nároky na svůj protějšek? Jistě, zasloužíte si to nejlepší a nemusíte se spokojit s jen tak něčím. Ovšem někdy to přeháníte, a máte-li pocit, že ten druhý není dostatečně atraktivní, raději ho opustíte.

 • Kozoroh

  ...

  Kozorozi mohou být rezervovaní a dost žárliví, dokud nemají dostatečnou důvěru k partnerovi. Bohužel to zabere dost času a vyžaduje to vytrvalost a trpělivost. Partner pak může být frustrovaný a začne se nudit, takže raději uteče.

 • Vodnář

  ...

  Vodnáři jsou umínění a nesnaží se skrývat svou svéráznou povahu. To může být roztomilé na začátku vztahu, ale do budoucna to může vyvolávat řadu konfliktů, které vedou k pomalé destrukci vztahu.

 • Ryby

  ...

  Netoužíte náhodou pořád po svém „ex“? To je váš častý problém. Máte obětavou povahu, která způsobuje, že máte neustále pocit zodpovědnosti za někoho, s kým už dávno nejste. A to se novým partnerům nemusí líbit. 

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy