Jak svést Berana: Co mají rádi a s jakým znamením si nejvíc sednou?

Zamilovala jste se do Berana? Není divu. Muži narození v tomto ohnivém znamení jsou sebevědomí, charismatičtí a rádi flirtují. Velmi rádi. Jak na to, aby si ze všech možností a pokušení vybrali pouze vás a už vás nechtěli pustit?

Ve znamení Berana se narodili lidé, kteří na svět přišli mezi 21. březnem a 20. dubnem. Jejich živlem je oheň, jejich barvou pak červená a jejich planetou Mars, který ne náhodou sdílí jméno s řeckým bohem války. Už tohle vám o muži Beranovi může napovědět, že bude mít vášnivou, divokou a paličatou povahu. Na první pohled bývají velice charismatičtí a okouzlující, a to proto, že z nich čiší sebevědomí. Ale žádná slupka není tak tvrdá, aby se nedala rozlousknout, a u Beranů to platí obzvlášť. V nitru jsou totiž často plní pochybností.

TIP NA VIDEO: Jakou povahu má Beran?

Jakmile si vás Beran jednou pustí do života, promění se v něžného a citlivého jedince, který pro vaši spokojenost udělá první a poslední. Jak toho docílit? Stačí vědět, na jakou strunu to zahrát a jakému chování se naopak obloukem vyhnout.

Jak okouzlit Berana (a jak si ho udržet), se dozvíte v dalších kapitolách. >>>