Chcete dospělý vztah? Sbalte Kozoroha! Jak na to, aby roztál?

Jejich srdce je ryzí, jejich nátura konzervativní. Kozorohové jsou takovými pány otci zvěrokruhu. Vztah s nimi bude vážný a můžete si být jistá, že vaše maminka vám ho schválí už při prvním setkání. Jak ale tu tvrdě seriózní slupku prolomit a z Kozoroha dostat vášeň a emoce?

I když k funkčnímu vztahu je potřeba víc než jen znát znamení zvěrokruhu vyhlédnutého partnera, astrologie umí napovědět, co očekávat. A zrovna Kozorohové toho mohou stran partnerství nabídnout opravdu hodně. Jejich vážná, loajální, praktická a cílevědomá povaha zajišťuje, že jakmile se jednou vrhnou do vztahu, zajistí, aby fungoval a vydržel navždy. Přesto mají i nějaké negativní vlastnosti, na které je dobré se připravit.

TIP NA VIDEO: Obecná charakteristika znamení Kozoroh

Kozoroh je ten, kdo se narodil mezi 22. prosincem a 20. lednem, což z něj dělá desáté znamení zvěrokruhu. Jeho barvou je hnědá a zelená, protože jeho živlem je země, proto je také jako jedinec tak stabilní. Jeho planetou je pak Saturn. Proč jsou Kozorohové skvělí partneři? Jak pochopit jejich svérázné povahy a jak jim sundat tu seriózní masku, kterou nosí na veřejnosti a mnohdy ji nesundají ani v soukromí domova?

Článek pokračuje na další straně. >>>