Jak sbalit Vodnáře? Tohle platí na největšího samotáře zvěrokruhu

Inteligentní, sebevědomý solitér Vodnář má složitou povahu, která může trápit především ty, kdo s ním chtějí navázat romantický vztah. Tenhle chlapík partnerku k životu prostě nepotřebuje a dává to najevo, kudy chodí. Ani on ale samozřejmě není imunní vůči Amorovu šípu. Jak jít téhle lásce naproti?

Nepředvídatelné, svobodné duše, které nenávidí pravidla, nerespektují autority a pro kariéru často zapomínají na rodinu a blízké. Takoví jsou muži Vodnáři. Nezáleží jim na tom, zda zapadají nebo jestli je ostatní mají rádi. Jsou nezávislí a jedineční, proto je snadné jim propadnout. Milovat je nebo s nimi fungovat v dlouhodobém vztahu, to už je trochu složitější. Mezi slavné Vodnáře patří například Harry Styles, John Travolta nebo The Weeknd.

TIP NA VIDEO: Obecná charakteristika Vodnářů

Ačkoliv jeho jméno napovídá něco jiného, Vodnář je vzdušným znamením, patřícím lidem narozeným mezi 21. lednem a 20. únorem. Planetou předposledního znamení zvěrokruhu je Uran, podle něhož Vodnářům náleží světlemodrá a šedostříbrná barva. Jak muže Vodnáře sbalit, jak poznat jeho charakter a co od něj ve vztahu očekávat?

Článek pokračuje na další straně. >>>