Odhalte jeho temnou stránku: Rak chce rodinu a děti, ale má to háček

Jestli je nějaké znamení zvěrokruhu proslulé tím, že touží po svatbě, dětech, zlatém retrívrovi a domku s bílým laťkovým plotem, je to Rak. Muži-Raci jsou empatičtí, romantičtí a nebojí se svých pocitů. No není tohle snem každé ženy? Všechno ale má svou světlou i temnou stránku. Když Raci odhalí svou odvrácenou tvář, může to být šok. Jak to zvládnout ve vztahu?

Stačí si do Googlu zadat dotaz, která znamení zvěrokruhu jsou nejlepšími partnery, a okamžitě na vás ze všech stran začnou skákat Raci. Muži narození mezi 22. červnem a 22. červencem, tedy ve čtvrtém znamení zvěrokruhu, jsou skutečně proslulí svojí touhou po domově, rodině a zázemí. Mohou být skvělými partnery i otci, protože jsou hodně propojení se svými pocity, což souvisí s tím, že jejich planetou je Měsíc. Navíc jsou Raci velmi empatičtí. Ale všechno má svou kladnou i zápornou stránku.

TIP NA VIDEO: Stručná charakteristika znamení Raka

Živlem Raků je voda a stejně jako voda, i tohle znamení dokáže být pořádně náladové a nepředvídatelné. Pod klidnou hladinou se mohou skrývat divoké víry i nekonečné propasti. Jak na to, abyste se po boku takového partnera neutopila?

Jak udržet vztah s Rakem se dozvíte v následujících kapitolách.>>>