Lev je král vztahové džungle! Jak sbalit nejcharismatičtější znamení?

Muži ve znamení Lva jsou charismatičtí, nebojácní, sebevědomí – rození vůdci. Není těžké propadnout jejich kouzlu, mají ale také odvrácenou, egoistickou stránku, se kterou si není radno zahrávat. Zraněná šelma je totiž vždy nejnebezpečnější. Jak si u Lva zajistit a udržet věčnou lásku?

Ocitla jste se na večírku a jeden muž tam znatelně vyčníval nad všemi ostatními? Byl stylově oblečený, inteligentní, šarmantní, přesto nenucený, galantní? Nedivíme se, pokud na něj nemůžete přestat myslet, a troufneme si hádat, že znamením je tento muž Lev. Ti, kdo se narodili mezi 23. červencem a 22. srpnem, dostali do vínku charisma a přirozený vůdcovský talent. Jejich barvou je zlatá, jejich planetou pochopitelně Slunce a jejich živlem oheň.

TIP NA VIDEO: Obecná charakteristika Lvů

Lvi mají mnoho předností, které z nich dělají jasné krále zvěrokruhu v profesním i osobním životě. Jejich odvaha a nekonečná obětavost pro ty, které skutečně milují, jsou ovšem vykoupeny touhou po ponornosti a narcistními manýry. Poznejte pravou povahu muže svých snů!

Článek pokračuje na další straně. >>>