Test osobnosti: Poloha spánku prozradí, jestli jste egoisté, nebo introverti | Ženy.cz
 


Test osobnosti: Poloha spánku prozradí, jestli jste egoisté, nebo introverti

26. dubna 2021 • 06:00
 • Test osobnosti: Poloha spánku prozradí, jestli jste egoisté, nebo introverti

  Spánkové polohy odhalí mnohé o naší povaze i momentálním rozpoložení. Jak se v posteli uvelebíte vy? Jste voják, nebo hvězdice? Co to o vás vypovídá?

  Nejprve si na obrázku vyberte svou oblíbenou spánkovou polohu. Co o vás vypovídá, se dozvíte v následujících kapitolách článku.

  Autor: archiv

  5 tipů, co dělat, abyste lépe usnuli VIDEO mojezdravi.cz

 • Poloha plodu

  Autor: archiv

  Toužíte instinktivně po bezpečí, jste introvertní, uzavíráte se před vnějším světem. Jste však také velmi empatičtí a máte velké srdce.

   

   

   

   

   

 • Prkno

  Autor: archiv
  Tato poloha je typická pro přitažlivé, ale poměrně přelétavé lidi, kteří jsou soustředěni sami na sebe a mají problém s navazováním trvalejších vztahů. Může to být ovšem přechodná záležitost.

   

   

   

   

 • Poloha vítající

  Autor: archiv
  Takoví lidé mívají velká očekávání, jsou velmi sebekritičtí, a snadno se nechají zviklat. Pokud takto spíte, dejte si pozor na to, abyste nebyli zbytečně podezíraví ke svému okolí a nepohrdali problémy ostatních.

   

   

   

   

 • Voják

  Autor: archiv
  Takhle spí lidé, kteří na sebe kladou velké nároky a zároveň jsou značně rezervovaní. Vaší typickou vlastností je tvrdohlavost, jste také poměrně konzervativní a neradi se vzdáváte svých názorů.

   

   

   

   

   

 • Volný pád

  Autor: archiv
  Potřebujete mít všechno pod kontrolou. Často takto usínají lidé, kteří byli nuceni brzo dospět, odráží se v ní touha po péči a šťastném dětství, které jim nebylo dopřáno. Takoví lidé nejsou příliš otevřeni citům, bojí se dalšího zranění. S touto polohou se pojí výborné organizační schopnosti a pevná vůle.

   

   

   

 • Hvězdice

  Autor: archiv
  Takto spí lidé s velkým sebevědomím, otevření a s velkým potenciálem, který ale ještě úplně nevyužívají. Snadno navazujete kontakty, máte smysl pro humor, jste velmi přátelští. Pozor ale na egoismus.

   

   

   

   

   

Autor: neo
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy