...

... Zdroj: iStock.com

Test osobnosti: Poloha spánku prozradí, jestli jste egoisté, nebo introverti

Spánkové polohy odhalí mnohé o naší povaze i momentálním rozpoložení. Jak se v posteli uvelebíte vy? Jste voják, nebo hvězdice? Co to o vás vypovídá?

Nejprve si na obrázku vyberte svou oblíbenou spánkovou polohu. Co o vás vypovídá, se dozvíte v následujících kapitolách článku.

...
... | Zdroj: archiv

Video placeholde

Pokračování 2 / 7

Poloha plodu

...
... | Zdroj: archiv

Toužíte instinktivně po bezpečí, jste introvertní, uzavíráte se před vnějším světem. Jste však také velmi empatičtí a máte velké srdce.

Pokračování 3 / 7

Prkno

...
... | Zdroj: archiv

Tato poloha je typická pro přitažlivé, ale poměrně přelétavé lidi, kteří jsou soustředěni sami na sebe a mají problém s navazováním trvalejších vztahů. Může to být ovšem přechodná záležitost.

Pokračování 4 / 7

Poloha vítající

...
... | Zdroj: archiv

Takoví lidé mívají velká očekávání, jsou velmi sebekritičtí, a snadno se nechají zviklat. Pokud takto spíte, dejte si pozor na to, abyste nebyli zbytečně podezíraví ke svému okolí a nepohrdali problémy ostatních.

Pokračování 5 / 7

Voják

...
... | Zdroj: archiv

Takhle spí lidé, kteří na sebe kladou velké nároky a zároveň jsou značně rezervovaní. Vaší typickou vlastností je tvrdohlavost, jste také poměrně konzervativní a neradi se vzdáváte svých názorů.

Pokračování 6 / 7

Volný pád

...
... | Zdroj: archiv

Potřebujete mít všechno pod kontrolou. Často takto usínají lidé, kteří byli nuceni brzo dospět, odráží se v ní touha po péči a šťastném dětství, které jim nebylo dopřáno. Takoví lidé nejsou příliš otevřeni citům, bojí se dalšího zranění. S touto polohou se pojí výborné organizační schopnosti a pevná vůle.

Pokračování 7 / 7

Hvězdice

...
... | Zdroj: archiv

Takto spí lidé s velkým sebevědomím, otevření a s velkým potenciálem, který ale ještě úplně nevyužívají. Snadno navazujete kontakty, máte smysl pro humor, jste velmi přátelští. Pozor ale na egoismus.