Která znamení zvěrokruhu patří k nejspolehlivějším?

Která znamení zvěrokruhu patří k nejspolehlivějším? Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Pomohou, poradí a vždy stojí při vás. Která znamení zvěrokruhu patří mezi nejspolehlivější?

Procházíte těžkým obdobím, potřebujete se někomu vypovídat nebo prostě jen chcete vědět, že vedle vás stojí někdo, na koho se můžete spolehnout? Ve chvílích tísně se obraťte na tato znamení, která vás podrží a pomohou vám za všech okolností. Která mezi ně patří?

Rak

Raci jsou soucitní a velmi spolehliví. Ve špatných časech s nimi můžete vždy stoprocentně počítat, aby vám kryli záda. A protože jsou empatičtí, nebudou vás ani nikdy soudit, prostě vám pomůžou z bryndy a postarají se o vás tak jako nikdo jiný ze zvěrokruhu. Všichni v životě potřebujeme nějakého Raka, aby nám ukázal pravou hodnotu významu slova spolehlivý. Jejich obětavost nezná mezí.

TIP NA VIDEO: Horoskop pro rok 2024: Koho čeká velký úspěch?

Video placeholde

Rak.
Rak. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 5

Panna

Panny jsou sice na pohled chladnější, ale jakmile vás milují nebo si vás oblíbí, jejich láska a péče budou bezpodmínečné. Zároveň zjistíte, že jsou to nejspolehlivější lidé, které jen tak nenajdete. Často je druzí považují za perfekcionistky, které si dávají záležet na detailech a jsou někdy přehnaně kritické, ale i přes tento přístup budou vždy po vašem boku a budou spolehlivé. To je zaručeno a tím si můžete být jisti. Možná se naštvou, když je vzbudíte ze spánku v případě nouze, ale nikdy vás neopustí a během chvilky vám přinesou cokoli.

Panna.
Panna. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Pokračování 3 / 5

Váhy

Váhy, které milují harmonii a rovnováhu, jsou výjimečně spolehlivé a obětavé. Nejlepší věc na nich je to, že věci vidí vždy z pohledu druhých, což z nich dělá skvělé pečovatele. Je to skutečně jedno z nejspolehlivějších znamení zvěrokruhu a můžete se na ně obrátit v jakémkoliv okamžiku. Budou se starat o vaše pocity, pokud se s někým rozejdete, a budou upřímně empatické. Soucitnost je jejich nejlepší vlastností a nikdo další ze zvěrokruhu takový není.

Váhy.
Váhy. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Pokračování 4 / 5

Blíženci

Blíženci jsou dvě osoby v jedné bytosti, a přestože se někdy chovají jako na houpačce – jednou dole, jednou nahoře – jsou to řešitelé problémů. Pokud jim zavoláte, napíšete, pravděpodobně možná uvíznou v dopravě, aby cestou k vám koupili malou pozornost, vždy ale nakonec dorazí, aby vám pomohli. Jsou nekonvenční a mají výstřední chování, ale právě díky jejich netradičnímu uvažování vždy nakonec společně najdete řešení. Jejich nápady bývají brilantní a to ocení téměř každý, kdo hledá nějakou konkrétní pomoc.

Blíženci.
Blíženci. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Pokračování 5 / 5

Ryby

Ryby jsou dalším spolehlivým znamením. Jsou velmi nesobecké a vždy věří v druhou šanci. Máte-li kolegu Rybu, s nímž jste se například pohádali, stejně se na něj nakonec budete moct spolehnout, až budete potřebovat jeho pomoc. Ryby jsou velmi intuitivní, díky čemuž jsou si jisté, co je potřeba udělat pro vyřešení problému. Vždy kladou vaše potřeby nad svoje vlastní a to je vlastnost, kterou má málokdo. S jejich pomocí se vždy postavíte znova na vlastní nohy.

Ryby.
Ryby. | Zdroj: iStock.com / Grafika: Kristýna Dobeš Moučková