...

... Zdroj: iStock.com

Ženy podle horoskopu: Jste vůdčí a vášnivá alfa, nebo tichá a pečující beta?

Kromě osobnostních rysů jednotlivých znamení v sobě nosíte i alfa nebo beta rysy. Můžete v sobě nosit oba, ovšem podle astrologie jeden typ převládá. Který typ jste vy?

Alfa ženy jsou dominantní vůdkyně, které rády ovlivňují každého, koho potkají. Někdy kvůli tomu mohou narazit. V životě jsou vášnivé, a to ve všem, co dělají. Nikdy se nebojí, že by si ušpinily ruce, jen když dosáhnou toho, co chtějí. Alfa žena zná svoje zbraně, ví, co chce, a je potřeba s ní počítat. Jsou většinou nezávislé a mají tendenci dělat věci samy a po svém.

Beta ženy jsou pečující a introvertní. Jsou to ženy, které dávají přednost týmové práci, než aby pracovaly samy. Mají tendenci být tiché, ale dokážou vyjádřit svůj názor, když cítí, že je to důležité. Jsou emocionální, duchovní, trochu pasivní, ale skvěle si vedou v komunikaci. Mají rády pohodlí a nesnášejí konflikty. Do jakého týmu, podle horoskopu, patříte vy? Čtěte dál:

Pokračování 2 / 13

Beran

Beranice, vy jste typické alfa ženy. Životem chodíte s hlavou nahoru a s odhodláním v očích. Jste připravené kopnout, když je třeba. Na ostatní můžete někdy působit trochu odstrašujícím dojmem, váš egoistický přístup je ale neuvěřitelně inspirativní. Často jste agresivní i ke svým nadřízeným, ale jen proto, že moc dobře víte, že si zasloužíte to nejlepší, a jste ochotná dělat vše pro to, abyste to nejlepší dostala.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 3 / 13

Býk

Ženy ve znamení Býka jsou typické beta ženy. Jste ten typ, který vždycky stojí za zády svých přátel, aby je ochránil, protože si vážíte přátelství. Nemusíte být na vrcholu, netoužíte po moci. Jako beta žena nesnášíte konfrontace, ale oplýváte speciální dovedností, díky které zvládnete jakoukoli situaci. V tom jste pro ostatní příkladem. Jste profík, který kultivovaně zvládá jakékoli mezilidské vztahy.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 4 / 13

Blíženci

Blíženci, vy jste také beta žena. Nikdy nebudete dominantní, protože vám stačí, když budete pochopena a spokojená. Jste ten typ člověka, který se baví, když je ve společnosti přátel. Nesnášíte plánování ani to, co baví alfy. Hlavním cílem všeho, co děláte, je jít s proudem a být šťastná. Jako beta jste flexibilní a adaptabilní. Nehrnete se do ničeho, pokud necítíte, že byste měla. Nesnášíte tlaky a klidně si sednete na zadní sedadlo, i tak si to užijete.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 5 / 13

Rak

I ženy ve znamení Raka jsou spíše beta typy. Je to díky emocím, které prožíváte a které jste schopné naopak přijímat. Nerady odhalujte svoje pocity a svoje srdce máte jako na dlani. Když někdo potřebuje vaše pomoc, roztrháte se pro něj. Spousta lidí to vidí jako negativní rys, protože když někdo neumí ovládat emoce, je slabý. Ale tak to není! Být v kontaktu s vašimi emocemi znamená, že jste empatická a citlivá vůči ostatním, a to je vaše velké plus.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 6 / 13

Lev

Lvice, vy jste asertivní alfa žena, která miluje, když o ni je zájem. Jste největší královna ze všech královen. Víte, že se na vás lidé dívají a taky že vám lidé závidí. Vy všem ukazujete, kdo je tady šéfem. Jako alfa žena jste přesvědčivá a umíte šplhat po žebříčku k úspěchu ve své kariéře i ve vztazích. Každá nová situace je pro vás příležitost, jak zazářit. Jste přesvědčivá, sebevědomá a jste přirozená vůdkyně.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 7 / 13

Panna

Panny, díky tomu, že chcete mít všechno pod kontrolou, a díky detailům, na kterých lpíte, spadáte do kategorie alfa žen. Jste jedním z těch lidí, kteří nejen přirozeně spadnou do vůdčí role, ale taky hledáte jakoukoli příležitost, jak se ještě víc vyšvihnout. Ať už se ucházíte o nové zaměstnání nebo hledáte novou lásku, vždy víte, jak na to. Další věc, která z vás dělá alfa ženu, je fakt, že i když nemáte ráda nové a náhlé změny, dokážete všechny pochyby rychle zahnat.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 8 / 13

Váhy

Váhy, vy jste beta ženy, protože věříte ve spolupráci a přátelství mezi všemi lidmi. Myslíte, že umíte být dobrou přítelkyní, jste laskavá a pečující. Nemáte ráda vypočítavost, nejste studená. Zatímco mnohé alfa ženy mají tendenci dělat věci tak, aby něčeho dosáhly, vy chcete prožít život s co nejmenším stresem a potížemi. Nesnášíte jako ostatní bety konfrontaci, toužíte po harmonii a chcete, aby lidé byli šťastní. Raději jdete s proudem a ignorujete dramata.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 9 / 13

Štír

Štírky, vy jste alfa ženy. Na vás nikdo nikdy nemůže zapomenout, zejména na vaši dominantní osobnost, potřebu mít vše pod kontrolou a taky lásku ke konfrontacím, když se věcí nedaří. Ráda připomínáte ostatním, že nedělají věci tak, jak mají. Když se věci nedějí podle vašich představ, máte tendenci být negativní. Hodně se hádáte s těmi, s nimiž nesouhlasíte nebo se vám na nich něco nelíbí. Současně jste ale pozitivní, protože jste věrná a záleží vám na těch, které máte ráda.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 10 / 13

Střelec

Střelkyně, vy jste zcela jasná alfa žena, i když vaše pozice alfy bývá náročná. Možná je to proto, že nevykazujete tolik negativních alfa rysů, ale určitě se nebojíte výzev. Žijete výhradně pro sebe, ostatně jako všechny alfy. Nebojíte se výsměchu nebo nepochopení, protože vy moc dobře víte, že to, co děláte, je správné (podle vašeho názoru). Vždy se postavíte za to, čemu věříte, bez ohledu na to, zda to bude populární. I kvůli tomu vás vyhledává řada lidí, aby se vás zeptali na váš názor.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 11 / 13

Kozoroh

Ženy ve znamení Kozoroha jsou alfa ženy, o kterých si lidé šeptají, když vejdete do místnosti. Jste legendou pro všechny beta ženy a pro kolegyně alfa jste pojmem. Možná jste kontroverzní a tak trochu chladná, ale jste taková proto, že víte, že někdy je nutné zatnout zuby a překonat všechny překážky. Jste odolná, a i když přijde nějaká překážka, vždy vstanete a jdete dál. Nikdy se nevzdáte!

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 12 / 13

Vodnář

Vodnářky jsou typické beta ženy. I když se ve vaší osobnosti nacházejí určité alfa znaky, tam hluboko uvnitř jste prostě beta. Jste velmi inteligentní a duchovně zaměřená, máte tendenci být pomalá a vždy všechno pečlivě probírat. Jste také introvertní a tichá, pokud kolem sebe nemáte dost přátel či známých. Preferujete spolupráci a týmovou práci. Život je pro vás uspokojující, když jsou kolem vás přátelé, kteří vás bezvýhradně podporují.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 13 / 13

Ryby

Ryby, i vy jste beta žena. Jste nejen sladké, jemné a tak trochu plaché, ale taky velmi emocionální. Jste pravděpodobně jedno z nejintuitivnějších znamení zvěrokruhu a bez ohledu na to, jaké rozhodnutí uděláte, vždy posloucháte svoji intuici. Instinkty a pocity jsou pro vás velmi důležité a používáte je i ve své kariéře, vztazích a osobním životě. Jako beta potřebuje prostor pro to, abyste se cítila bezpečně a pohodlně.

...
... | Zdroj: archiv