...

... Zdroj: iStock.com

Které znamení zvěrokruhu je nejchytřejší? Těchto šest je jako chodící kniha!

Někteří lidé jsou doslova jako knihovny. Zeptejte se jich na cokoli a oni vám odpoví rychleji než Google. Nebo skoro tak rychle. Každý by je měl rád ve svém pracovním týmu, protože pro nové informace mají ve své hlavě vždy pořád dost místa. Často se těmto lidem říká „chodící knihy“ a tuhle schopnost mají i v době, když už dávno přestali chodit do školy.

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci jsou vzdušné znamení, kterému vládne planeta Merkur. Způsob, jakým se pohybují ve společnosti, jak mluví a flirtují, jak mění názory z minuty na minutu, jen ukazuje, jak rychle funguje jejich mozek. Jakmile se Blíženci dostanou do učebny nebo jiného vzdělávacího prostředí, jsou prostě brilantní, zvláště pokud jde o akademickou půdu. Stávají se esy téměř v každém intelektuálním předmětu. Tam, kde ale skutečně září, je oblast informací. Jejich projev a schopnosti vytvářet sítě, rychlost vstřebání jakékoli informace i schopnosti naslouchat a spojit se s kýmkoli z nich činí fantastické učitele.

Pokračování 2 / 6

Panna (23. srpna – 22. září)

Panna je také ovládaná Merkurem a zdá se, že se narodila pro to, aby neustále prováděla nějaké výzkumy. Panny milují fakta i čísla, a ještě raději vytvářejí seznamy čísel i faktů. Rády vyrábějí podrobné tabulky, vyhledávají a analyzují vzorce a anomálie. Panny jsou chytré i díky svým organizačním schopnostem. Je to podobné, jako by měly v hlavě obrovskou databázi, kde najdou vše, co se kdy naučily, a navíc perfektně kategorizováno a označeno. Stačí sáhnout do své tabulky v hlavě a vytáhnout přesně to, co potřebují, i kdyby to měl být nejtemnější malý útržek, na který už dávno někdo zapomněl.

Pokračování 3 / 6

Váhy (23. září – 22. října)

Váhy se snaží každého potěšit, nenávidí argumenty a velkou péči věnují i svému fyzickému vzhledu, protože oceňují krásu. I proto se mohou jevit jako povrchní a málo chytré, ale opak je pravdou. Nenechte se zmást – znamení Vah má spoustu mozkové síly a je velmi snadné to přehlédnout. Zřídkakdy totiž vykřikují svou inteligenci do světa. Jakmile budou mít jistotu, že se mohou podělit o svoje znalosti, aniž by si někdo myslel, že se předvádějí nebo se chtějí hádat, svoje znalosti dají na odiv a mohou vést jakýkoli akademický rozhovor.

Pokračování 4 / 6

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Znamení Střelce rádo zkoumá pravidla a rádo získává nové znalosti. Na rozdíl od Vah jim nevadí sdílet to, co znají, a rádi se o svoje znalosti s ostatními podělí. Střelci se extrémně zajímají o spoustu různých věcí a předmětů, že zřejmě neexistuje nikdo, kdo by byl tak moc fascinovaný novými informacemi jako oni. Nehledě na to, že velmi rádi vedou komplikované filozoficko-teologické diskuse, které jen málokdo pochopí. Oni jsou ale nadšení, že můžou vést takové rozhovory.

Pokračování 5 / 6

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Toto znamení je cílevědomé, praktické a efektivní. Odbornost Kozoroha nemusí pokrývat celou řadu předmětů, ale pokud jde o jejich vlastní předmět zájmu, nikdo nebude vědět tolik jako oni. A Kozorozi nejsou pouze spokojeni s tím, že se něco naučí, oni se nemohou dočkat, až vše uvedou do praxe. Kozoroh je dokonalý laboratorní partner – udělá si domácí úkol a ví přesně, jak aplikovat zásady k dosažení nejlepších výsledků v reálném životě.

Pokračování 6 / 6

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vodnář jako vzdušné znamení má smysl pro technologii a pokrok. Knihy Vodnáři nejen čtou a vše si zapamatují, ale také vše použijí jako odrazový můstek pro své vlastní nápady. Vodnář nikdy není spokojen s tím, když mu někdo řekne, že je něco pravda, i když se to v nějaké knize uvádí. On vždy hledá svou pravdu, sám si musí vše zjistit a ověřit, pak teprve uvidí, co dál. Informace mu samy o sobě nestačí, Vodnář chce mít po ruce i další spolehlivé zdroje pro zálohování svých myšlenek a teorií. Dávejte pozor, Vodnáři mají obvykle vždy pravdu.

Doporučujeme

Načíst další články