Dokonalá svatba

Svatba. Slovo, které vzbuzuje u budoucího ženicha a nevěsty radost i obavy. Protože pochopitelně chtějí, aby byl jejich den ten nejkrásnější. A finančně dostupný.

Pokud se chystáte ponořit do svatebních příprav, jste na správných stránkách. Poradíme vám, jak naplánovat svatbu snů! Zda se vám vyplatí využít svatební agentury, plánovače nebo jestli to zvládnete sami. Sestavili jsme pro vás podrobný harmonogram příprav, přinášíme tipy na svatební šaty, kytice, dekorace, účesy, prstýnky, fotografy a všechno další, co ke svatbě patří.

Nechybí ani zcela praktické rady, například jaké dokumenty potřebujete ke svatbě v ČR nebo v zahraničí, jak si vybrat to správné svatební místo a na co všechno při tom myslet, jaké náležitost musí splnit obřad, aby byl platný, tipy na svatební dary, přání, tradice doma i v zahraničí a tipy na svatební hry.

Inspirace ze světových přehlídek a svatebních veletrhů, poslední trendy v dekoracích a oblékání, to vše najdete u nás. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!