Restart s Dietou 2020 | Ženy.cz
 


HOTOVO

Restart roku s Dietou 2020

Baví vás zdravý životní styl? Nás taky. A právě proto je tu soutěž Restart roku 2020, která má ukázat, že žít zdravě a změnit svůj život je fajn a má to smysl.

Lifestylový magazín Dieta vyhlásil soutěž Restart roku, do které se ve třech kategoriích – FIT, FOOD a PROMĚNA mohli hlásit všichni milovníci zdravého životního stylu, kteří mají svůj blog, Instagram nebo web a chtějí inspirovat a motivovat druhé.

V tuto chvíli známe všech 9 finalistek soutěže Restart roku s Dietou, které jste vybrali vy, čtenáři časopisu Dieta, webu zeny.cz a našich sociálních sítí. Všechny vám představíme již v červnové Dietě, která vychází 25. května.

Z těchto devíti žen vybere odborná porota složená z patronů, odborníků a redakce v každé kategorii jednu vítězku a pak i tu, která získá titul Restart roku 2020. Všechny finalistky a vítězky si také rozdělí ceny v hodnotě více než 200 000 Kč. To vše proběhne během slavnostního vyhlášení, které se uskuteční na začátku června. Výsledky se dozvíte v červencové Dietě, kde také najdete podrobnou reportáž a rozhovor s vítězkou.

Pravidla soutěže i podrobnosti najdete na www.restartsdietou.cz v záložce „Pravidla soutěže“.

FIT Restart

HLASOVÁNÍ SKONČILO
(Od 24. 2. do 13. 3.)
Václav Krejčík
Václav Krejčík FIT patron
Iva Pazderková
Iva Pazderková FIT patron

FOOD Restart

HLASOVÁNÍ SKONČILO
(Od 23. 3. do 10. 4.)
Radek David
Radek David FOOD patron

PROMĚNA Restart

HLASOVÁNÍ SKONČILO
(Od 27. 4. do 8. 5.)
Vlastina Svátková
Vlastina Svátková PROMĚNA patron