Restart s Dietou 2019

Baví vás zdravý životní styl? Nás taky. A právě proto je tu soutěž Restart roku 2019, která má ukázat, že žít zdravě a změnit svůj život je fajn a má to smysl.

Lifestylový magazín Dieta vyhlásil soutěž Restart roku, do které se ve třech kategoriích – FOOD, FIT a PROMĚNA mohli hlásit všichni milovníci zdravého životního stylu, kteří mají svůj blog, Instagram nebo web a chtějí inspirovat a motivovat druhé.

V tuto chvíli byla ukončena registrace a podání přihlášek. Porota složená z redakce a odborníků nyní vybírá 5 semifinalistů z každé kategorie. Volba to jistě nebude jednoduchá, protože zajímavých příběhů a životních osudů se sešlo opravdu hodně. Ale všechny nás zajímají a jsme nadšeni, kolik lidí našlo odvahu a udělalo krok tím správným zdravým směrem.

Již v březnovém vydání Diety se můžete těšit na prvních pět semifinalistů z kategorie FOOD.

Představíme vám nejen jejich příběh, ale zavedeme vás také do zákulisí prvního společného focení a soustředění s VIP patronkou Markétou Hrubešovou.

Od 25. 2. také spouštíme hlasování v kategorii FOOD, a to jak v časopise, tak na webu. Z pěti semifinalistů vybereme tři nejlepší, kteří postoupí do velkého finále, kde budou hrát o titul Restart roku 2019 a ceny v hodnotě více než 500 000 Kč.

Pravidla soutěže i podrobnosti najdete na www.restartsdietou.cz