Jak si zařídit bydlení podle zvěrokruhu? Lvi milují dekadenci, Váhy pařížskou eleganci

7 min čtení

7 min čtení

Jaké barvy zvolit a jaký styl vám zajistí, že se ve svém domově budete cítit jako v bezpečném, a hlavně pohodlném útočišti? Přinášíme velký přehled interiérových tipů podle znamení zvěrokruhu, které vám pomohou vykouzlit ten nejútulnější prostor.

Beran

Toto ohnivé znamení je známé svou energií a živelností. Beran potřebuje mít stále zabavenou mysl, jinak se velmi rychle začne nudit. A podle toho vypadá také jeho bydlení.

TIP NA VIDEO: Co čeká vaše znamení v lásce během roku 2023?

Od přírody jste vyznavači stylu a velmi rádi svůj interiér obměňujete. Milujete kombinování různých textur a materiálů. Nepotrpíte si na všednost ani fádnost. Neutrální barvy rádi kombinujete s výraznými prvky v sytých odstínech. Zároveň si potrpíte na eleganci a umění. Vhodným doplňkem do vašeho bydlení se tak mohou stát různá malířská díla nebo designérské vázy.

Přestože Berani milují společnost, svůj domov mají tendenci si hýčkat a tvořit si z něj útočiště, do kterého se uchýlí, když potřebují načerpat novou energii. Skvěle se tak budete cítit ve vzdušných velkých prostorech, na měkké pohovce, která se stane dominantou celé místnosti, i ve velké posteli.

Ideální barvy do interiéru: pomerančově oranžová v kombinaci s temně modrou

Nejoblíbenější kus nábytku: velké pohovky a postele

Berani si potrpí na syté barvy, zejména oranžovou. / Zdroj: iStock.com

Další interiérové tipy podle znamení najdete v následujících kapitolách. >>