Jak si zařídit bydlení podle zvěrokruhu: Lvi milují dekadenci, Váhy pařížskou eleganci

Jaké barvy zvolit a jaký styl vám zajistí, že se ve svém domově budete cítit skvěle? Přinášíme velký přehled interiérových tipů, které vám pomohou vykouzlit ten nejútulnější prostor.

Beran (21. 3. až 20. 4.)

Toto ohnivé znamení je známé pro svoji energii a živelnost. Beran potřebuje mít stále zabavenou mysl, jinak se velmi rychle začne nudit. A podle toho vypadá také jeho bydlení.

Od přírody jste vyznavačkou stylu a velmi ráda svůj interiér obměňujete. Milujete kombinování různých textur a materiálů. Nepotrpíte si na všednost a fádnost. Neutrální barvy ráda kombinujete s výraznými prvky v sytých odstínech. Zároveň si potrpíte na eleganci a umění. Vhodným doplňkem do vašeho bydlení se tak mohou stát různá malířská díla nebo designérské vázy.

Berani si potrpí na syté barvy, zejména oranžovou

Přestože Berani milují společnost, svůj domov mají tendenci si hýčkat a tvořit si z něj útočiště, do kterého se mohou uchýlit, když potřebují načerpat novou energii. Skvěle se tak budete cítit ve vzdušných velkých prostorech, na rozložité pohovce, která se stane dominantou celé místnosti, i ve velké posteli.

Ideální barvy do interiéru: pomerančově oranžová v kombinaci s temně modrou Nejoblíbenější kus nábytku: velké pohovky a postele

TIP NA VIDEO: Jak to mají s láskou lidé narození ve znamení Berana?

Další interiérové tipy podle znamení najdete na další stránce >>