Jak zhubnout napořád, zdravě a bez diety. Stačí těchto pár změn!

I pokud jste si letos žádné novoroční předsevzetí ohledně hubnutí nedala, trochu zapracovat na kondici a životosprávě nikdy není na škodu. Právě teď je totiž ideální čas na změny a nové začátky. Stačí podniknout pár poměrně jednoduchých kroků a i ty vám přinesou nejen kila dole, ale také víc energie a zdraví. Tady jsou!

Ketodieta, nízkosacharidová dieta, přerušovaný půst, co to bude letos? Rozhodli jste se pro leden bez sladkého a s minimem kalorií a těšíte se, jak se v únoru zase najíte dosyta? Pak si spíše než na trvalá kila dole zaděláváte na pomalý metabolismus, jojo efekt a obezitu.

Každý, kdo zhubl, vám řekne to stejné: diety nemají cenu. Mnohem lepší je změnit své návyky tak, aby vám zdravé jídlo chutnalo. A je nesmysl to dělat naráz a hned. My pro vás máme několik tipů, které vám pomohou nejen nastartovat zdravý životní styl, ale pokud je začnete dodržovat, odrazí se i na vaší váze a kila půjdou dolů.

TIP NA VIDEO: Jak jíst zdravě a správně, aby člověk hubl?

Rozhodně nezačínejte se všemi najednou. Na každý nový návyk si dejte minimálně týden, ideálně tři. Teprve až se vám zvyk upevní, přejděte k dalšímu. A je jedno, čím začnete – každému bude vyhovovat něco jiného. Co tedy letos rozhodně udělejte?

Článek pokračuje na dalších stranách. >>>