Dara, Gwyneth i královna Letizia: 13 slavných žen, které letos oslaví 50

Coco Chanel a Cindy Crawford se ve svých známých citátech shodují na tom, že tvář, kterou máte ve dvaceti, je darem od boha, zatímco ta v padesáti je jen vaší zásluhou. Následující osobnosti dokazují, že ženy v tomto věku rozhodně nejsou na konci svých sil. Naopak – jsou nádherné, často na vrcholu kariéry a nezřídka teprve nedávno začaly nový život po boku nového muže. Jsou to ale i bojovnice, které zvládly různé nepřízně osudu.

Jennie Garth – 3. dubna

Jennie Garth si generace mileniálů bude navždy pamatovat jako Kelly z Beverly Hills. A nejen díky nostalgii: pravda je, že americká herečka nikdy ze stínu slavné role nevyšla (ostatně, komu z party BH 902 10 se to povedlo?). Garth má na kontě tři manželství; poprvé se vdávala ve dvaadvaceti, ale vztah vydržel jen dva roky. Se svým druhým manželem, hercem Peterem Facinellim, má tři děti. Naposledy se provdala v roce 2015 za herce Davida Abramse, kterého poznala na rande naslepo.

TIP NA VIDEO: Jaký byl život Shannen Doherty, představitelky Brendy z Beverly Hills?

Jennie Garth

V roce 2009 se Jennie Garth médiím svěřila, že trpí vrozenou srdeční vadou (prolapsem mitrální chlopně), kvůli které musí být do konce života pod dohledem lékařů. Od mládí se potýká také s úzkostnou poruchou agorafobií, což je strach z otevřených prostranství.

Jennie Garth

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>