Nejkrásnější slavné nevěsty roku 2022: Jaké šaty a doplňky vítězily?

4 min čtení

4 min čtení

Rok 2022 se pomalu chýlí ke konci. Které slavné nevěsty letos udávaly styl nebo rovnou přepisovaly pravidla svatebního odívání? Kdo měl dohromady tři veselky a kdo nejvíc ikonické kamarádky mezi pozvanými? Pojďme se podívat na velkou bílou rekapitulaci, která mimo jiné naznačuje, jaké trendy nás v oblasti svatebních šatů budou inspirovat v nadcházejících měsících.

Nicola Peltz

Datum svatby: 9. dubna

Místo: Palm Beach, Florida

Šaty: Valentino Haute Couture

Svatba Nicoly Peltz a Brooklyna Beckhama plnila stránky módních magazínů letos na jaře. Dcera miliardáře a zakladatele investiční společnosti Nelsona Peltze si brala syna slavných rodičů-celebrit Davida a Victorie Beckhamových, což se samozřejmě neobešlo bez exkluzivního focení pro britskou Vogue. Nevěsta zvolila jednoduchou róbu Valentino Haute Couture s hranatým výstřihem a dlouhou kolovou vlečkou, kterou přímo pro ni navrhl designér Pierpaolo Piccioli. O romantické vyznění se postaraly krajkové rukavice a mantilla závoj. Na rub sukně Nicoliny róby jí matka nechala modře vyšít skrytý vzkaz – symbol evil eye, který představuje ochranu. Na následné recepci přišly na řadu sexy bílé šaty Versace, zatímco třetí outfit pocházel z dílny Dior a z hlavy kreativního ředitele pánské sekce Kima Jonese. Ten pro Nicolu i Brooklyna navrhl sladěné bílé obleky – pro nevěstu trojdílný s vestičkou.

TIP NA VIDEO: Jak vypadá svatební účes a líčení ze salonu OliOla?

Loading
Loading
Loading

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!