Svatby podle J.Lo: Oblékla krásnější svatební šaty v životě, nebo ve filmu?

3 min čtení

3 min čtení

Popová ikona a herečka Jennifer Lopez umí překvapit! Nejenže se minulou neděli provdala za Bena Afflecka, čímž došla naplnění láska, která se poprvé rozhořela už před dvaceti lety – také si vzala jeho příjmení, takže z Lopez je nově paní Affleck. Pojďme u této příležitosti zavzpomínat na její reálné i filmové momenty, kdy oblékla svatební šaty – nebylo jich totiž málo. 24. července navíc Jen oslaví 53. narozeniny a prý chystá další překvapení. O co (nejspíš) půjde?

Když Jennifer Affleck zveřejnila první snímky ze svatby v Las Vegas, kde si vzala herce a režiséra Bena Afflecka, vypadalo to, že se jako nevěsta vydala cestou vintage minimalismu. Na sobě totiž měla jednoduché bílé šaty a prozradila jen, že jde o letitý model z filmu, aniž přitom specifikovala ze kterého. „Mám tyhle šaty už tolik let, pořád jsem si je jen schovávala, schovávala a schovávala a nyní je mám na sobě ve svůj svatební den.“

TIP NA VIDEO: Jak se za posledních sto let měnil design svatebních dortů?

Nakonec se ukázalo, že nešlo o její jediné svatební šaty. K oltáři totiž J.Lo kráčela v korzetovém a krajkově průsvitném modelu s odhalenými rameny a dlouhými rukávy od libanonského návrháře Zuhaira Murada.

Loading

Tentýž designér stvořil i opulentní filmové svatební šaty pro romantickou komedii Vem si mě (2022), ve které slavná popová diva hraje tak trochu sebe samu – jen svatba se nemá odehrát v soukromí, ale na pódiu a zprostředkovaně přes stream před zraky dvaceti milionů diváků. Na sobě přitom má oslnivou, kamínky vyšívanou róbu s bohatou sukní a mantilla závojem.

Není to poprvé (a ani naposledy), co Jennifer ve filmu oblékla svatební šaty. Každý si jistě vybaví komedie z nultých let, jako jsou Svatby podle Mary (2001) nebo Příšerná tchyně (2005). Na mysl se vkrádá i pravidelný hit vánočního televizního programu Krásná pokojská (2002) – zde sice nešlo přímo o svatební šaty, nicméně památný broskvový strapless model se srdcovým výstřihem, ke kterému si hlavní hrdinka vyčesala vysoký drdol, se pro tehdejší svatební sezonu stal velkou inspirací.

Loading

A ještě nejsme u konce: do bílé se závojem se Jennifer Affleck oblékla i ve filmech Dost (2002) nebo V zajetí tance (2006), kde si zahrála po boku svého tehdejšího manžela Marca Anthonyho. Aktuálně opět natáčí film, který má svatbu přímo v názvu – Shotgun Wedding (2022). Mimochodem ani jeden z těchto filmů nedává odpověď na otázku, z jaké scény pocházejí ony „staré“ šaty ze skutečné svatby s Benem.

Romantické filmy a role nevěst jsou Jennifer nicméně souzeny – i když zpěvačka a herečka by raději sklízela uznání za roli ve filmu Zlatokopky (2019), která jí vynesla i nominaci na Zlatý glóbus. Nakonec ji neproměnila, což ji velmi ranilo, jak mimo jiné prozrazuje nový dokument Jennifer Lopez: Halftime, který můžete vidět na Netflixu.

Víkendovou veselkou v Las Vegas vstoupila J.Lo do čtvrtého manželství – se starou láskou Benem Affleckem, s nímž už byla před dvaceti lety jednou zasnoubená. Poprvé byla krátce vdaná za číšníka jménem Ojani Noa – a nejspíš je to také jediné manželství, kterého lituje, neboť Noa se ji po rozvodu pokusil několikrát vydírat, například zveřejněním nahrávky z líbánek.

Loading

V době seznámení s Affleckem v roce 2002 byla popová diva rok vdaná za producenta Crise Judda, záhy však zažádala o rozvod. Zásnuby s Benem tenkrát ale ještě nedopadly, pár se rozešel v roce 2004.

Loading

Životním partnerem se zpěvačce a herečce stal zmíněný Marc Anthony, za něhož byla vdaná od roku 2004 do roku 2014 a s nímž ji navždy pojí také rodičovství a starost o dnes čtrnáctiletá dvojčata Emme a Maxmilliana. V roce 2017 se po jejím boku začal objevovat bývalý hráč MLB Alex Rodriguez. I s ním J.Lo plánovala svatbu, místo ní však přišel rozchod a… nový happy end.

Ani po svatbě Jennifer Affleck nezahálí a na neděli 24. července, kdy oslaví 53. narozeniny, chystá ve spojení se svou značkou J.Lo Beauty nějaké překvapení. Tady je teaser.

Loading

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!