Test krabičkové diety: Jak funguje a pomůže vám zhubnout?

Leden je tradičně spojen se snahou zhubnout a naskočit na vlnu zdravého životního stylu. Jednou z populárních cest, jak toho docílit, je krabičková dieta. Rozhodla jsem se tuto stále rozšířenější službu vyzkoušet. V tomto článku najdete moje postřehy a zkušenosti po měsíci „na krabičkách“.

Krabičková dieta svůj název získala podle toho, že při ní jíte jednotlivá jídla z krabiček, do nichž si je předem připravíte (nebo to někdo udělá za vás). Jejím principem tak je nejen kontrola počtu přijatých kalorií a maximální informovanost o tom, co jíte, ale také důraz na pravidelnou stravu. To všechno jsou věci důležité pro zdravý životní styl a mohou pomoci také s hubnutím.

TIP NA VIDEO: Odborník radí, jak si správně vypočítat ideální kalorický příjem

V hektické moderní době má tato dieta i praktický rozměr: ušetří spoustu času s každodenním vařením. I proto se objevuje stále více firem, které ji nabízejí. Zaujala vás tahle cesta, ale nevíte, jak si vybrat program vhodný pro vás? A chcete pomocí krabičkové diety zhubnout, nebo vám jde spíš o vyvážený jídelníček? Vyzkoušela jsem měsíc krabičkové diety a tohle jsou moje zkušenosti a poznatky.

Článek pokračuje na další straně. >>>