.

.

Vůně lásky i dobrodružství: Jaká svíčka se nejvíc hodí k vašemu znamení zvěrokruhu?

Podzim přeje dlouhým večerům, které strávíte v dece s knihou v ruce. Jak si takovou atmosféru ještě vylepšit? Samozřejmě vonnou svíčkou. Pokud tápete, která vůně se pro vás a váš domov hodí nejvíc, máme pro vás malý astrologický tahák – mnohé totiž může napovědět právě vaše znamení zvěrokruhu.

Beran: Bergamot a ambra

Jste optimističtí, překypujete energií a nebojíte se postavit čelem k problémům. Proto si nejspíš libujete i ve stejně odvážných a přímočarých vůních. Tento podzim zkuste vsadit na hřejivě svěží kombinaci nezaměnitelného bergamotu, který případně vyváží těžší atmosférická ambra.

Svíčku podle znamení si můžete vyrobit s vonnými esencemi i minerály odkazujícími k vašemu znamení zvěrokruhu. Mrkněte na MANUMI. Ve své objednávce můžete uplatnit slevu na 10 % z celého nákupu nad 500 Kč. Stačí zadat kód MANUMICNC. Platnost je do 31. 12. 2023.

Redakční tip:

TIP NA VIDEO: Co čeká vaše znamení v lásce do konce roku 2023?

Video placeholde

.
.

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 12

Býk: Bylinky

Vaše znamení vás přirozeně táhne do přírody a k matičce Zemi. Svůj domov proto naplno provoňte bylinkami, které navodí poklidnou atmosféru. Vsaďte třeba na svěží šalvěj nebo harmonizační heřmánek.

.
.

Pokračování 3 / 12

Blíženci: Bavlna

Vás je, Blíženci, všude plno! Ale i to nejaktivnější znamení občas potřebuje zklidnit. Doma se proto uvolněte pomocí vůně bavlny nebo čistého prádla – zklidní vaši mysl a pomůže vám při meditaci.

.
.

Pokračování 4 / 12

Rak: Pomerančový květ

Raci, vy patříte mezi nejemotivnější znamení, jste citliví, pečující a často byste se rozdali pro ostatní. Klid v duši a vyrovnanost vám do domova vnese především romantická vůně pomerančového květu, díky které se rázem ocitnete v prosluněné Francii.

.
.

Pokračování 5 / 12

Lev: Koření ve stylu chai latte

Už se nemůžete dočkat sychravého podzimu? Není divu, vždyť vaše živelné znamení hledá útěchu v hřejivých vůních. Právě u nich totiž dokážete nejvíc vypnout a hloubkově zrelaxovat. Hledejte svíčky s vůní hřebíčku nebo přímo kombinaci připomínající oblíbené chai latte.

.
.

Pokračování 6 / 12

Panna: Med a mléko

Panny jsou známé svou inteligencí, praktičností, spolehlivostí a pracovitostí. Zároveň v sobě skrývají jemnou duši, která čas od času potřebuje pořádně pohladit. Ideální pro vás budou krémové svíčky, v nichž najdete med, případně mléčné tóny.

.
.

Pokračování 7 / 12

Váhy: Bílé květy a pižmo

Jste rození diplomaté, v životě potřebujete klid, mír a dobrou partu lidí. Vaše něžnost se projevuje i ve vonných preferencích. Skvělou volbou pro vás proto budou především svíčky, které obsahují bílé květy, jimž dodá lehký říz animální pižmo.

.
.

Pokračování 8 / 12

Štír: Kardamom a cedr

Štíři jsou označovaní za nejtajemnější znamení. Někteří vás možná považují za příliš divoké a nevypočitatelné, vaše duše ale prahne po lásce a bezpečí. A přesně tyto emoce potřebujete cítit i ve svém domově. Zahalte své bydlení do vůně dřeva a hřejivého koření, které dohromady tvoří extrémně sexy kombinaci.

.
.

Pokračování 9 / 12

Střelec: Mech a santalové dřevo

Máte skvělý smysl pro humor, překypujete energií a ze všeho nejvíc milujete objevování nových konců světa. Není proto divu, že se tato vaše vášeň projevuje i ve volbě parfémů nebo svíček. Nejlépe vám bude v oparu santalového dřeva, které můžete sem tam doplnit vůní mechu, jež vás nabije chutí podniknout další výlet do hlubokého lesa.

.
.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh: Jasmín

Milé prosincovo-lednové znamení, lidé vás mají rádi především pro váš smysl pro humor, loajalitu, trpělivost a neustálou podporu. Občas ale myslete i sami na sebe. Ideální volbou pro vás bude svíčka s jasmínem, který stejně jako vy může vykvést až večer, v klidu a v bezpečí domova.

.
.

Pokračování 11 / 12

Vodnář: Limetka a bazalka

Rádi pomáháte druhým, milujete svou nezávislost, vynikáte originalitou. Proto i svíčka, která provoní váš domov, by se měla vymykat tradičním škatulkám. Zkuste proto štiplavě svěží kombinace bylinek a citrusů, které do vašeho bydlení vnesou pozitivní energii.

.
.

Pokračování 12 / 12

Ryby: Vůně moře

Jste citliví a nepolepšitelní romantici, kteří mají často hlavu v oblacích. Jak už vaše znamení napovídá, máte blízko k vodě, zejména k moři a šumícímu oceánu. Ten ale bohužel v Česku nemáme, proto zkuste domů vnést trochu dovolenkové nálady pomocí svěžích svíček, které obsahují mořské nóty a vůni naplaveného dřeva.

.
.