Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie Zdroj: iStock.com

Nejlepší tátové podle zvěrokruhu: Tato znamení pro rodinu udělají cokoliv

Vidíte ve své budoucnosti šťastné děti a partnera, který se jejich výchově věnuje stejně intenzivně jako vy? Některá znamení zvěrokruhu mají vlohy pro to být kvalitními a dobrými otci vrozené. Která to jsou?

Beran

Toto sluneční znamení se na rodinu zaměřuje všemi smysly. Berani jsou si vědomi hodnoty rodiny a toho, že jejich nejbližší výrazně přispěli ke všemu, čím jsou. Na člověka ve znamení Berana se můžete vždy spolehnout – vždy za vás bude bojovat, riskovat a rád vás povede při důležitých rozhodnutích. Berani nepochybně patří do kategorie těch, kteří si myslí, že zatímco přátelé mohou přicházet a odcházet, rodina je věčná.

TIP NA VIDEO: Jak vychovávat dítě podle jeho znamení?

Video placeholde

Beran
Beran | Zdroj: iStock

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 4

Býk

Lidé ve znamení Býka si potrpí na luxus. V osobním životě si cení spokojeného domácího života a pevných vztahů. Býci svou rodinu zbožňují a jsou ochotni vynaložit velké úsilí, aby ji ochránili. Svým partnerkám a dětem jsou zcela oddaní.

Býk
Býk | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 4

Rak

Rakům na jejich rodině velmi záleží a rychle na sebe berou pečovatelské úkoly. Rak se ze všech znamení zvěrokruhu na rodinné vztahy zaměřuje úplně nejvíc a je také jedním z nejsoucitnějších znamení. Rak ke své rodině vždy bude mít úzký vztah, ať už ho život zavede kamkoli. Jedním z hlavních cílů všech Raků je zajistit bezpečí a pohodu svých blízkých.

Rak
Rak | Zdroj: iStock

Pokračování 4 / 4

Kozoroh

Jsou to starostliví členové rodiny, kteří jsou odhodláni postarat se o všechny ostatní. Věnují velkou pozornost blahu všech, jsou spolehliví a rozumní, k rodině maximálně velkorysí. Těší se ze založení rodiny, protože jim umožní trávit čas s dětmi novým způsobem. Kozorozi mají silnou vazbu na rodinné zvyky. Mají hluboký smysl pro spřízněnost s vlastními kořeny.

Kozoroh
Kozoroh | Zdroj: iStock