Zdroj: iStock.com

Zdroj: iStock.com

Vášeň i polibek z lásky: Se kterým znamením zvěrokruhu zažijete nejlepší líbání?

Polibek je jedním ze způsobů, jak vyjádřit lásku – ať už mluvíme o nevinné puse, nebo o vášnivé erotice. K nádhernému políbení je ale také potřeba dostatek nadání a zkušeností. Která znamení jsou předurčená k nezapomenutelnému zážitku?

Ryby

Zasněné, sladké a krásné Ryby jsou na vrcholu žebříčku nejlépe líbajících znamení. V této kategorii jsou zcela bezkonkurenční – přesně vědí, co chcete, a rády vám vaše tužby splní. Intenzivní vášeň se u Ryb mísí se sladkým citovým poutem. Až se s tímto vodním znamením jednou budete stýkat, přesně pochopíte, co máme na mysli.

Ryby zároveň vědí, jak ze svých partnerů udělat lepší líbače. Po jedné intimní chvilce s tímto vodním znamením se najednou budete cítit jako naprostí profesionálové.

TIP NA VIDEO: Co čeká vaše znamení v lásce během roku 2023?

Video placeholde

Ryby
Ryby | Zdroj: iStock

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 6

Býk

Býci jsou nejsmyslnějším znamením, což jim vyneslo druhé místo na tomto seznamu. Toto zemské znamení více než kterékoli jiné rozumí smyslovému světu. Mají skvělý vztah k dotekům, od každého Býka tudíž můžete očekávat polibek, který vám změní život. Možná nejsou nejvášnivějšími nebo nejemotivnějšími líbači, ale rozhodně si odnesete zážitek, který otřese zemí.

Býci budou pravděpodobně chtít při jakémkoli líbání jemné povlečení, dobré jídlo a sladce vonící svíčky. Typické pro ně také je, že to s lidmi, s nimiž se dávají dohromady, myslí opravdu vážně. Pokud hledáte nezávaznou známost, nemusí pro ni Býk být tou nejlepší osobou.

Býk
Býk | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 6

Štír

Tajemní a intenzivní Štíři jsou opojní, což je řadí na třetí místo v líbacím žebříčku. Toto znamení je známé tím, že je nejvíc magnetické v celém zvěrokruhu – pravděpodobně jim neodoláte. Štír je vážný a mystický, takže očekávejte hluboký oční kontakt a nebezpečně žhavé doteky. Na líbací zážitek s ním už nikdy nezapomenete.

Štír vás nebude odsuzovat za to, že se vám líbí to, co se vám líbí. Velmi rád vám splní jakékoliv přání a erotickou touhu – kromě líbání je totiž i přeborníkem v orálním sexu.

Štír
Štír | Zdroj: iStock

Pokračování 4 / 6

Střelec

Zábavná osobnost Střelce mu vynesla čtvrté místo. Toto znamení je skvělé – jsou uvolnění, sluníčkoví a naprosto sladcí. A líbání s nimi je stejně uvolňující jako vášnivé, takže není divu, že se na seznamu umístili tak vysoko. Střelec je známý jako jedno z nejpřitažlivějších znamení. Pokud máte to štěstí a políbíte ho, určitě budete souhlasit.

Mazlení s tímto znamením je lehký a radostný zážitek. Pravděpodobně vás při líbání i rozesměje. Střelci jsou nicméně známí také tím, že jsou přelétaví, ale to je může dělat ještě přitažlivějšími.

Střelec
Střelec | Zdroj: iStock

Pokračování 5 / 6

Beran

Pátý ohnivý a autentický Beran přenese svého partnera do jiného světa. Toto znamení je definicí vášnivosti – nikdo vám nedá pocítit větší touhu než Beran. Navíc se do všeho pustí naplno; bude chtít být tím nejlepším líbačem, s jakým jste kdy byli.

Beran miluje vášnivá gesta a nebojí se udělat krok do neznáma. Bude vám vjíždět rukama do vlasů a rád vám bude opakovat, jak moc jste pro něj přitažliví.

Beran
Beran | Zdroj: iStock

Pokračování 6 / 6

Rak

Raci jsou díky své sladké a citlivé povaze na šestém místě. Toto vodní znamení vám chce dopřát pocit pohody a bude vás zbožňovat. Rak je navíc mimořádně citlivý a obvykle dokáže snadno vycítit vaše pocity. O nic si u něj nemusíte říkat, sám bude vědět, co má udělat, abyste se přenesli do sedmého nebe.

Raci se líbají jemně a delikátně. Jejich rty jsou plné něhy a laskání. Zároveň se budou chtít ujistit, že si to také užíváte. Milují otevřenou komunikaci, takže se neváhejte podělit o své myšlenky a dojmy.

Rak
Rak | Zdroj: iStock