Grafika: Kristýna Dobeš Moučková

Grafika: Kristýna Dobeš Moučková Zdroj: iStock.com

Jaký je váš muž podle znamení zvěrokruhu? Lvi milují děti, Raci žijí minulostí

Hledáte partnera, který souzní s vašimi životními hodnotami a charakterem? Rozhlédněte se kolem sebe a zkuste hledat podle toho, co je pro něj typické podle znamení, ve kterém se narodil. Které dvojice se k sobě hodí a s kým se rozhodně nevyplatí jít do vztahu?

Beran

Muž Beran miluje sport, výzvy a sex. Je akční, impulzivní a energický. Má rád aktivní ženy, které si věří. S partnerkami ve znamení Střelce a Lva dosáhne nejlepších výsledků v jakémkoli snažení či boji, Blíženci a Vodnáři ho můžou také zaujmout, ovšem takové Váhy mu přinesou hodně frustrace. Nebude mít trpělivost s Kozorohy a Raky. Ryby a Býci pro něj budou spíše nejlepšími kamarádkami a manýrům Panen nebude ani trošku rozumět. Muž Beran rozhodně přispěje k ohňostroji ve vaší ložnici, ale také k výbušným soubojům. Toužíte-li ve vztahu hrát první housle, s Beranem to nepůjde.

TIP NA VIDEO: Co vaše znamení čeká v lásce během roku 2023?

Video placeholde

Beran
Beran | Zdroj: iStock

Článek pokračuje v následujících kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 12

Býk

Muži Býci jsou romantičtí, praktičtí a zásadoví, ovšem dokážou být i panovační a tvrdohlaví. Zbožňují jídlo a milují peníze. Proto mají rádi ženy, které se umějí otáčet v kuchyni a kterým nevadí, že se mohou ušpinit. Romantiku zažijí s Rybami a Raky, se Štíry půjdou do všeho po hlavě. Společné zájmy je můžou spojit s Váhami. S Blíženci spíše navážou kamarádství a s Berany budou mít velmi žhavý vztah plný sexu. Nebude jim to ladit s Vodnáři a Lvy. Žena Býk je sice bude přitahovat, ale kvůli oboustranné tvrdohlavosti to může pořádně skřípat. Pozor, Býk se sice může jevit jako flegmatik, ale když se rozčílí, stojí to za to. Umí odpustit, ale nikdy nezapomene.

Býk
Býk | Zdroj: iStock

Pokračování 3 / 12

Blíženci

Muži Blíženci jsou upovídaní, sledují trendy, milují knihy a obvykle mají spoustu přátel. Bývají fyzicky velmi aktivní, zvědaví a často v sobě nosí dvě tváře – ne nadarmo se tomuto znamení říká „dvojčata“. Oslní ho žena, která ho dokáže rozesmát a která je upovídaná stejně jako on. Dává přednost fyzicky zdatným ženám se smyslem pro styl. Ženy Raci a Býci bývají jeho dobrými kamarádkami, Střelci v nich umí probudit vzrušení. Podobný pohled na život bude mít s Pannami, Vodnářkami a s Váhami pocítí velké romantické jiskření. Blíženci muži se moc nesnesou se Štírkami – nemají pro ně pochopení. Budoucnost s těmito pány nebývá jistá, ale v přítomném okamžiku si s nimi užijete spoustu zábavy a upřímnosti.

Blíženci
Blíženci | Zdroj: iStock

Pokračování 4 / 12

Rak

Muži Raci jsou citliví, starostliví, pečující, milující a často je najdete pouze u rodiny a jídla. Mají rádi svou ženu, ke které se chovají pozorně a neustále ji opečovávají. Svěřují se jen lidem, které považují za své blízké, k cizím jsou spíše odtažití. To může navenek působit jako arogance, ale je to jen obrana před okolím. Když se jednou zamilují, jejich city jen tak nepoleví. Často lpí na minulosti a neumí se odpoutat ani od svých dávných lásek. Spřízněné duše najdou mezi Rybami, Raky a Štíry, perfektní dvojku vytvoří s Býkem, s nímž mu to bude ladit v kuchyni i ložnici. Nerozumí si s Vodnáři, Váhami a Střelci, protože ženy narozené v těchto znameních jsou pro ně až moc nezávislé a svobodomyslné.

Rak
Rak | Zdroj: iStock

Pokračování 5 / 12

Lev

Muži ve znamení Lva jsou odvážní samci, kteří si věří a jsou mimořádně velkorysí, a to ve všem. Mají laskavé srdce, jsou kreativní a milují děti – klidně jich mají i deset, ovšem z několika manželství. Milují ženy, které jsou silné. A ženy milují Lvy – jsou pro ně totiž magnetem. Lvi jsou ješitní, ale když jim budete lichotit, snadno je přesvědčíte k čemukoli. Jsou vášniví, dokážou milovat celým srdcem a dělat teatrální gesta. Ovšem bohužel ne na dlouho. Než se usadí, může to trvat dlouhé roky a mohou za tu dobu vyměnit několik partnerek. Nejvíc je zajímají ženy ve znamení Blíženců a Vah, k jejich ohnivému duchu se hodí také znamení Berana, Lva a Střelce, hodně ho naučí Vodnářky. Naopak se nikdy nepochopí s Rybami ani s Raky.

Lev
Lev | Zdroj: iStock

Pokračování 6 / 12

Panna

Muži ve znamení Panny jsou plaší, velmi organizovaní a posedlí svým zdravím. Milují pořádek a jsou praktičtí. Mají rádi ženy, které o sebe pečují po všech stránkách. Skvěle si porozumí se Štíry a Raky, Ryby je také mohou zaujmout. Porozumí jim dobře ženy ve znamení Kozoroha, Býka a Panny. Střelci a Berani jsou na něj moc ohniví. Z Vah a Lvic může mít dobré kamarádky. Hodně společného najde s ženami ve znamení Blíženců, ale bohužel mu to nebude klapat s Vodnářkami. Když se do něj zamilujete, nebude to snadné, muži-Panny nejsou lovci, budete jej muset ulovit sama. U Panen nečekejte ani spalující vášeň a lichotky. Místo toho vám ale nabídnou stabilní zázemí a jistotu pevného vztahu.

Panna
Panna | Zdroj: iStock

Pokračování 7 / 12

Váhy

Muži ve znamení Vah jsou romantičtí, okouzlující, nekonfliktní a společenští. Mají rádi ženy, které se chovají a vypadají jako dámy. Dobře se jim bude žít s Blíženci, Střelci a Lvy. Berani je budou fascinovat, hodně společného najdou s Býky. Ženy ve znamení Kozoroha pro ně budou příliš autoritativní, Ryby a Raci zase moc emocionální. Muži Váhy jsou vždy upravení, voňaví a pozitivní. Nemají rádi křivdu a bezpráví, mají silně vyvinutý smysl pro čest. Tihle princové vás s největší pravděpodobností nepodvedou. Jediné, v čem jsou slabší, je schopnost rychle se rozhodnout.

Váhy
Váhy | Zdroj: iStock

Pokračování 8 / 12

Štír

Muži Štíři jsou smyslní a plní sex-appealu, nevypočitatelní a intenzivní ve všem, co dělají. Milují extrémy a často dokážou oscilovat mezi projevy božské vášně a nezájmu, až chladu. A ani v nejmenším se nesnaží to skrývat, takoví prostě Štíři jsou. Mají rádi ženy, které jsou atraktivní a které rády experimentují v sexu. Ideální partnerky najdou mezi Pannami a Kozorohy, fascinovat je budou ženy ve znamení Berana a hodně společného najdou také s Býky. Ženy ve znamení Blíženců a Vodnáře jsou pro Štíry až moc upovídané.

Štír
Štír | Zdroj: iStock

Pokračování 9 / 12

Střelec

Pokud jste natrefili na muže ve znamení Střelce, pak se musíte smířit s tím, že je to člověk, který má rád svobodu, rád cestuje a nikdy se nenechá svázat. Miluje ženy, které jsou inteligentní, rády objevují svět a jsou otevřené novým věcem. Kamarádky najde mezi Štíry a Kozorohy, fantastické vztahy může navázat s Váhami a Vodnářkami. Blíženkyně ho budou fascinovat, protože i ony jsou inteligentní a rády tlachají. S Pannami a Beranem to nebude klapat. V muži ve znamení Střelce najdete skvělého společníka a optimistu.

Střelec
Střelec | Zdroj: iStock

Pokračování 10 / 12

Kozoroh

Muži ve znamení Kozoroha jsou autoritativní a úžasní milenci. Jsou to také osoby, o které se můžete opravdu opřít – jsou totiž velmi zodpovědní a velcí pracanti. Můžou působit trochu nudně a nezajímavě, ale zase jsou jistotou, pokud toužíte po bezpečném domově. Muži Kozorozi milují inteligentní ženy, které jsou svůdné a které je respektují. Pevný vztah můžou vybudovat s partnerkami ve znamení Střelce, Ryb a Štíra. Hluboké spojení ale nelze čekat s Býkem, Blížencem, Lvem a Váhami.

Kozoroh
Kozoroh | Zdroj: iStock

Pokračování 11 / 12

Vodnář

Muži Vodnáři jsou logičtí, výstřední a vzpurní. Mají rádi ženy, které uvažují logicky a jsou přátelské. Muži Vodnáři ocení intelekt a spíše než sexuální splynutí očekávají splynutí duší. Libujete si ve vzdušných zámcích? Tento muž je pro vás jako dělaný. Hodně společného najde Vodnář se ženou ve znamení Kozoroha, Berana a Střelce. Lvice ho budou fascinovat. Klapat to asi nebude s ženami ve znamení Štíra a Raka, ty jsou moc emociální, což Vodnáře může děsit. Skřípat to Vodnáři bude s Býky a Pannou – ty zase stojí až moc pevně na zemi.

Vodnář
Vodnář | Zdroj: iStock

Pokračování 12 / 12

Ryby

Muži Ryby jsou snílci a idealisté. Jsou citliví, romantičtí a nápadití. Ideální žena je pro ně ta, která jim bude dávat něhu, lásku a porozumění. Nemají rádi drsňačky, upřednostňují jemné ženy. Pokud potřebujete partnera, který umí přiložit ruku k dílu, u Ryb ho nehledejte. Ryby muži jsou nepraktičtí a jen stěží vymění žárovku. Osloví je žena ve znamení Raka, Štíra a Býka, Panny by je frustrovaly, ohnivé Lvice zase vystrašily a i Váhy jsou citově někde jinde. Blíženkyně by ho sice mohly bavit, ale ne dlouhodobě. Hodně společného najde se ženami ve znamení Střelce. Ženy ve znamení Kozoroha jsou na něj zase až moc autoritativní.

Ryby
Ryby | Zdroj: iStock