40 nejkrásnějších květinových šatů: Vyberte si, ve kterých okouzlíte vy!

Šaty s potiskem květin jsou kousek, který se vám v šatníku nikdy neztratí! Nedají se sice nosit celoročně, ale na jaře i v létě se promění v parťáka, který vás rozhodně nenechá ve štychu. Vybraly jsme pro vás ty nejkrásnější květinové šaty z aktuálních kolekcí, ze kterých si určitě vybere i ta nejnáročnější shopaholička! 

Potisk květin dokonale koresponduje s jarem i létem, a tak není divu, že je v tomto období nejoblíbenějším vzorem. Vůbec nejpopulárnější jsou květinové šaty, které se během několika let staly doslova fenoménem. Díky tomu si tak ideální šaty s květinami najde každá z nás, protože jsou na mini i maxi šatech, pouzdrovkách, košilových nebo třeba zavinovacích. Podle vkusu, věku nebo postavy si tak snadno najdete ty pravé!

Květinové šaty jsou úžasné, protože se hodí opravdu ke každé příležitosti. Můžete je nosit s teniskami, sandálky, lodičkami. Přehodit přes ně svetřík, kožený křivák i džínovou bundičku. Zkrátka jsou neuvěřitelně variabilní! Naprosto dokonale se hodí také na svatbu, kam romantické květiny skvěle pasují.

To, že jsou skvělé ve všech směrech, dokazuje fakt, že na ně nedají dopustit ani některé slavné ženy. Třeba herečka Reese Witherspoon má v šatníku celou sbírku.

Velkolepé šaty poseté květinami také velmi často zdobí červené koberce na těch nejprestižnějších společenských akcích. Květinový potisk je zkrátka top!

Vyberte si ty pravé květinové šaty v galerii: