Královna hravých letních šatů Reese Witherspoon: Inspirujte se! | Ženy.cz
 


Královna hravých letních šatů Reese Witherspoon: Inspirujte se!

26. července 2017 • 06:00
Reese Witherspoon a její dokonale roztomilé outfity • Foto: Instagram/reesewitherspoon

Že by ženy po čtyřicítce měly zapomenout na pestré barvy a oblečení s potisky? Tak to je naprostý nesmysl! Podívejte se, jak právě tyhle outfity sluší herečce Reese Witherspoon, která samozřejmě nejenom díky nim vypadá minimálně o deset let mladší!

V šatníku "pravé blondýnky" rozhodně nenajdete černé nebo usedlé kousky. Její skříň je všechno, jen ne nudná. Reese miluje pestrobarevné šaty s nejrůznějšími potisky. Najdete u ní oblečení s klasickými kostkami, květinami, ale i méně tradiční, aktuálně prudce trendy s ananasy nebo plameňáky. Tahle jednačtyřicetiletá matka tří dětí se toho rozhodně nebojí!

Reese Witherspoon a její dokonale roztomilé outfity Autor: Instagram/reesewitherspoon

Tentokrát jsme se nezaměřily na dokonalé róby z červeného koberce, ale na hravé modely, které herečka nosí ve svém volném čase. Takže se směle mohou inspirovat mnohé z nás. Ostatně, tak moc jí sluší, že se do podobných kousků obléká i jako Madeline Mackenzie v úspěšné minisérii Big Little Lies, u nás známé jako Sedmilhářky. 

Stejně jako k Reese neodmyslitelně patří roztomilé šaty, nedokážeme si její outfity představit bez pohodlných, ale přesto elegantních bot na klínu. Takových má doma opravdu slušnou sbírku. A nesmíme zapomenout ani na rtěnku a sluneční brýle  to jsou pro ni doplňky, bez kterých téměř nevychází z domu. 

Podívejte se na její hravé modely v naší fotogalerii:

Fotogalerie

20 fotografií

Reese Witherspoon v Chorvatsku VIDEO Instagram.com

Autor: Andrea Zelníčková,Andrea Zelníčková
Jdi na homepageZpět na začátek

Horoskopy