Valentýnské překvapení

Valentýnské překvapení Zdroj: Shutterstock

Valentýnský speciál: vášeň, zábava a sexy muži!

Začíná to procesem, zjednodušeně označeným chemickým vzorcem C8H11N, do kterého vědci romanticky shrnuli všechny chemické pochody, které se odehrávají v našem těle, když se zamilujeme. Na našem webu se lásce, sexu a vztahům věnujeme hodně. Přinášíme vám praktický rozcestník, který vám pomůže přežít nejen Valentýna! 

Přeskočí jiskra, v mozku se vyplaví dostatečná záplava hormonů a endorfinů, abychom se chovali jako blázni a v ideálním případě založili rodinu. Než k tomu ale dojde, je třeba najít toho pravého.

Jste single? Možná je načase změnit seznamovací stereotyp. Pokud vám samota vyhovuje a nechcete dokola odpovídat na dotěrné otázky okolí, najděte si neviditelného přítele.

Chystáte se večer na rande? Dejte si dobrý pozor, pro jaký kousek sáhnete do skříně. Barva oblečení o vaší povaze prozradí víc, než si myslíte. Pokud se rozhodnete být provokativně sexy, vsaďte na kombinaci s červenou. Skvěle vypadá i jako akcent.

Chcete vědět, čemu muži neodolají? Tohle je seznam věcí, které je spolehlivě dostanou na kolena.

Máte nový objev a nevíte, jaký bude v posteli? Snadno to zjistíte podle našeho sexy horoskopu! Stačí nenápadně zjistit datum narození ;)

Udržet stav, který podle psychologa a vztahového poradce Jeronýma Klimeše splňuje definici „hypomanie“ a ve kterém se nám permanentně klepou kolena, bohužel nelze.

Když koktejl hormonů a chemických reakcí odezní, vstupují do hry jiné věci.

Nechcete, aby se váš vztah zhroutil po pár měsících jako domeček z karet? Věnujete se partnerovi alespoň 30 vteřin denně. Těchto 12 věcí vaši lásku spolehlivě zachrání!

S hormonem lásky a mazlení je svět mnohem krásnější. Máte ho dostatek? Díky oxytocinu budete zdravější, mladší a v pohodě. Na rozdíl od léků a doplňků stravy je snadno dostupný a zcela zdarma.

Ruku na srdce, každá žena je v posteli občas herečka. Je to dobře? Předstírali by muži orgasmus také, kdyby mohli? Podle sexuologa Petra Weisse nám předstírání škodí. O co všechno se připravujeme?

Nedokážete se při sexu uvolnit, protože si myslíte, že jste tlustá? Chyba. Máme pro vás několik tipů, díky kterým si milování začnete užívat mnohem víc bez ohledu na váhu. Mimochodem - nejlepší dieta je sex!

Znamená manželství konec sexu? Podle sexuologa Martina Hollého vás vzrušení nemusí opustit ani po letech. Jak na to?

Máte ráda sex a do ložnice se vám vkrádá nuda? Nebojte se společné chvíle zpestřit sledováním pornofilmů pro ženy nebo neobvyklými praktikami.

Zajímá vás, proč muže tak láká anální sex?Sexuoložka Laura Janáčková vám to prozradí.

Muži prý myslí na sex častěji než ženy. Podle nejnovějších průzkumů se erotickým představám oddávají osmnáctkrát denně. Co všechno ještě o sexu netušíte? Těchto 15 věcí byste měla rozhodně vědět.

Chcete vědět, kteří muži opravdu stojí za hřích?Vybrali jsme pro vás 33 nejpřitažlivějších mužů mezi celebritami.

Točí se váš život kolem orgasmu? Pozor, závislost na sexu může být nebezpečná. Hrozí i vám?

Zrušil dnešní rande, nedal vám kytku a nechá vás na Valentýna samotnou? Není divu, že máte chuť ho zabít. Buďte v klidu. Je to normální. Raději se podívejte na sexy farmáře nebo kluky, co cvičí jógu ;)

Přečtěte si další zajímavé články na téma sex a vztahy.

Doporučujeme

Načíst další články