...

... Zdroj: istock.com

Sex podle zvěrokruhu: Co o mužích prozradí datum narození?

Máte nový objev a ráda byste věděla, zda vám to bude klapat i v intimní oblasti? Podívejte se, co o mužských touhách prozradí erotický horoskop. Jsou Štíři opravdu vášniví a Panny cudné? Kdo vám bude nevěrný a kdo vás naopak vynese do nebe?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Muži narození v Beranu jsou rození lovci a kořist jim unikne málokdy. Milují sex a rutina je nudí, takže se připravte na časté změny. Jsou žárliví a u partnerky vyžadují naprostou věrnost. Spíše než nezávislé ženy je přitahují dámy v nesnázích. Bezmoc a bezbrannost je silně stimulují.

Muž narozený v Beranu rád střídá polohy a – to vás zřejmě příliš nepotěší – i partnerky. Při milování je dominantní a láká ho skupinový sex. Potrpí si na lichotky. Pokud ho něco uvádí do varu, tak je to něžné laskání krční jamky.

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

I když na to tenhle racionální a zemitý muž nevypadá, je velmi pozorný a smyslný milenec. Není hrubý, rád se mazlí a dotýká těla partnerky. Mimochodem, velmi důležité jsou pro něj oboustranné projevy lásky. Dámu svého srdce neváhá rozmazlovat. Máte ráda dárky? Pak vás jistě potěší, že rozhodně není skrblík.

V pubertě myslí na sex neustále a má téměř neukojitelné potřeby. Platí to i o výdrži, kterou by mu mohli ostatní muži závidět. Má sklony k bisexualitě. Silně reaguje na smyslové podněty, hlavně na vůně a tělesné pachy. Pokud ho chcete vzrušit, zaměřte se na laskání šíje a horní část zad.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Fantasie je nejlepší milenka. A v případě muže narozeného na přelomu května a června to platí dvojnásob. Spíše než samotné milování je silně vzrušují představy. Mají lehký sklon k promiskuitě, protože velmi rádi testují nové zboží. Při milování se umí pořádně odvázat. Sex s nimi bývá rychlý a divoký. Milují skupinový sex, nesnáší stereotyp.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Je jemný, citlivý a hluboce věrný. Vyžaduje ji také u své partnerky. Nesnáší vulgaritu a v posteli vyžaduje něhu. Baví ho role učitele, rád vysvětluje a potřebuje neustále povzbuzovat. Nejlépe se cítí v domácím prostředí. Mívá silnou vazbu na matku a často si vybírá ženy, které mu ji připomínají.

Pokud máte ráda orální sex, pak jste si nemohla vybrat lépe. Narazila jste na mistra v oboru.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Muž ve Lvu má silné charisma a ženám se líbí, čehož si je patřičně vědom. Je přesvědčený o tom, že mu žádná neodolá. V posteli je energický, vášnivý, hravý, neustále se zamilovává a odmilovává. Pozor, pokud se pro nějakou partnerku rozhodne, dokáže být věrný a velmi pozorný. Ženy potřebuje k životu jako jídlo a pití, neuznává žádná pravidla a konvence. Potrpí si na krásné ženy a luxus.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nepřikládá sexu velký význam, podvědomě hledá čistou lásku – pokud možno na celý život. Milování bere jako potřebu těla, kterou je třeba ukojit. Není vášnivý a není lovcem, raději vyčkává a nechá se ulovit. Vyznává čistotu a vůně. Velmi rád se dívá a má sklony k voyerství. Pokud o vás nemá zájem, nebude zbytečně ztrácet čas tím, že by vám pletl hlavu.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Muži narození ve znamení vah vyhledávají krásu a nesnáší vulgaritu. Těší je to, z čeho má rozkoš jejich partnerka. Snadno podléhají lichotkám a chvále.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Je ovládán svou sexualitou a má jediný cíl. Orgasmus a co možná nejintenzivnější zážitek. Má sklony ovládat a dominovat. Nebrání se perverznostem a nadšeně s vámi prozkoumá nové praktiky. Je nevypočitatelný a smyslný. Při milování je rychlý, někdy až násilný, ale záleží mu na tom, aby si na své přišla i partnerka.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Je přelétavý. Kdyby to bylo jen trochu možné, chtěl by všechny ženy. Jde spíše po povrchu, sex s ním není nejúžasnějším zážitkem. Dává přednost rozmanitosti a kvantitě před kvalitou, mívá více utajovaných milostných poměrů najednou. Trvá dlouho, než se cítí připravený na dlouhodobý vztah, a často zůstává single do pozdního věku.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Má sklony navazovat partnerství s mnohem mladšími, ještě naivními a nezkušenými dívkami. Je silně sexuálně zaměřený, vášnivý, smyslný a nesnáší, když je mu cokoli odpíráno. Má sklony k sadismu, oslovuje jej milování spojené s bolestí a rozkoší.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

O ženu se zajímá jako o člověka, nikoli jako o sexuální objekt. Miluje dlouhé pestré předehry, sex s ním je pomalý a uvážený, žádné vášnivé zvířecí divočení. Rád vše vyzkouší, i ty nejexotičtější praktiky. Jde o nejliberálnější znamení zvěrokruhu, nic lidského mu není cizí.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Je emocionální, nestálý, inklinuje k tajným románkům. Preferuje zkušené partnerky a vysněnou dominantní ženu. Upřednostňuje fantazii, často se stává tím, kdo je ovládán partnerkou. Chybí mu sebedůvěra, často propadá zoufalství a nejrůznějším závislostem.