...

... Zdroj: istock.com

Přítel je pořád na mobilu a vás to štve. Co si o tom myslí terapeut Honza Vojtko?

Jste zamilovaní, jenže postupně začínáte mít pocit, že jste ve vztahu tři. Vy, partner a jeho telefon. Neexistuje situace, kdy by ho neměl při sobě, kdy by někomu neodpovídal, něco na něm nekontroloval nebo nepostoval. A vy si v tu chvíli říkáte, zda má takový vztah vůbec cenu? Co na to terapeut Honza Vojtko?

Vztahy, a nejenom ty partnerské, se odehrávají u většiny z nás i na sociálních sítích. A je logické, že se člověk čas od času nevyhne otázkám: Partner pořád sleduje telefon – kdy už to ničí vztah? Odpověď přináší párový terapeut, lektor a kouč Honza Vojtko.

Postupně probereme i seznamování, první rande, jak poznat opravdový vztah nebo proč se váš partner bojí závazků. A spoustu dalšího. Honza tu bude každý všední den následující dva měsíce. Sledujte Vztahy Honzy Vojtka – každý všední den. V pondělí na téma – nevěra!

Terapie sdílením jako seriál

Esemesky a vztahy jsou také hlavním námětem seriálu Terapie sdílením. Osm zpráv, osm epizod a osm příběhů. Příběhů, které inspirovali reální odesilatelé a příjemci krátkých vzkazů a objevily se na Instagramu Terapie sdílením. Zdánlivě úsměvné a prosté, ve skutečnosti ale ukazují realitu současných vztahů, které se z velké části odehrávají na displejích chytrých telefonů.