Kouzlo je v detailu: Tyto svatební doplňky si podmaní rok 2022!

Závoj, čelenka nebo třeba rukavičky. Prvky, které dolaďují svatební šaty k dokonalosti, budou hrát v příští svatební sezóně prim. Připravte se na příval maximalismu, květinových výšivek i romantiky v moderním pojetí! Na které doplňky by se nastávající nevěsty měly zaměřit?

Rukavice

Zcela minimalistické, saténové, ale také s perlami či případně v podobě zdobných návleků jako vystřižených ze svateb minimálně před dvaceti lety. Rukavice se v posledních sezónách osvědčují jako doplněk, na který se vyplácí brát zřetel, neboť umí róbu krásně dotvořit a pozvednout na vyšší level. Perfektně sednou především ke střihově jednoduchým šatům. Pokud ale chcete svůj den D pojmout v nevšedním stylu, klidně je oblečte i ke komplikovanějšímu modelu.

TIP NA VIDEO: Jak se za posledních 100 let proměnily svatební šaty?

Loading
Loading
Loading
Loading

Článek pokračuje na další straně. >>>

Plánujete svatbu? V našem speciálu najdete praktické rady a přehledný harmonogram příprav pro svatbu v ČR i v zahraničí, v kostele i v lese. Prozradíme, co při obřadu musí zaznít, pomůžeme vybrat nejkrásnější šaty, nejlepší dort a tradiční koláčky. Přidáme tipy pro výběr svatebních oznámení, dekorací, které zajistí atmosféru nebo poradíme, jak zabavit hosty. Nechybí trendy a inspirace ze světových přehlídek a veletrhů. Chcete dokonalou svatbu? S námi to zvládnete!