.

. Zdroj: iStock.com

Red flags podle znamení: Býci flirtují s jinými, Lvi si pamatují každou prkotinu

Znáte to – poznáte někoho nového, přeskočí jiskra, rozumíte si, chemie funguje… Na začátku vztahu je těžké vidět na tom druhém něco negativního. Přesto to tam je: nikdo totiž není dokonalý, a až si to uvědomíte, může to být hodně ošklivé. Na co si dát pozor u vašeho nového objevu? Prozradí to jeho znamení.

V animovaném seriálu pro dospělé BoJack Horseman zazní mnoho životních mouder. Jedno z nejlepších zní: Když má člověk nasazené růžové brýle, nevidí přes ně červenou. Red flags pak vypadají jenom jako flags. Když jsme zamilovaní, toho druhého vidíme nekriticky. Kdyby přímo před námi utopil koťátko, asi bychom to zaregistrovali, ale drobných vrtochů ani lehce negativních povahových rysů si prostě nevšímáme.

Problém je, že z těch drobností se po několika měsících nebo letech mohou stát nepřekonatelné problémy vedoucí k vzájemnému trápení, hádkám, rozchodu nebo rozvodu. Máte zrovna teď líbánkové období s novým objevem? Podívejte se, na jaké red flags si u něj dát pozor podle jeho znamení zvěrokruhu.

TIP NA VIDEO: Horoskop na rok 2022 – co vás letos ještě čeká?

Video placeholde

Na co si dát pozor u jednotlivých znamení? Dozvíte se v dalších kapitolách. >>>

Pokračování 2 / 13

Beran

Berani jsou známí svým temperamentem – stejně jako tím, jak rychle se dokážou naštvat, když není po jejich. Všímejte si, jak váš milý reaguje, když musíte nečekaně změnit společné plány. Je-li podrážděný, nebo se dokonce urazí, vězte, že to má v povaze. Tohle znamení je impulzivní a trochu dětinské, což se v dospělých vztazích ne vždy hodí.

Pokračování 3 / 13

Býk

Býci jsou ve vztazích skvělými partnery mimo jiné i proto, že nejsou přelétaví, a když někomu propadnou, jsou si svou volbou jistí. Na druhou stranu, flirtování jim dodává energii. Laškování, letmé úsměvy nebo třeba pozvání na drink od atraktivního cizince či cizinky si nikdy neodpustí. Zvažte tedy, jestli jste si sami sebou i vaším vztahem dost jistí, abyste tohle ustáli.

Pokračování 4 / 13

Blíženci

Blíženci mají všechno zdvojené: emoce prožívají dvojnásobně intenzivně, mají dvojnásobek energie, chtějí vlastnit dvojnásobek věcí než všichni ostatní. Zároveň pro ně ale platí určitá rozdvojenost. Právě to může být problém: jeden den se vás nemohou nabažit, druhý ani neodepíšou. Na začátku vztahu může být taková nejistota pro někoho vzrušující, z dlouhodobého hlediska je to ale nesmírně vyčerpávající. Nikdy nevíte, jestli Blíženec spontánně nezmění názor nebo to, na čem jste se domluvili, aniž se omluví nebo bude hledat náhradní řešení.

Pokračování 5 / 13

Rak

Raci jsou zvyklí svěřovat se svým blízkým úplně se vším… Dokud to není úplně naopak. Pokud jste si všimla, že váš Rak, který nemá problém hodiny diskutovat i o těch nejvážnějších a nejhlubších tématech, se občas zasekne a naopak se zachová tajnůstkářsky, pozor na to. Dělá to proto, že o některých tématech prostě nechce mluvit, i když ví, jak je pro vás zásadní danou věc probrat. Tímto způsobem se důležitým konverzacím bude snažit vyhnout i v budoucnu.

Pokračování 6 / 13

Lev

Odpustí, ale nezapomenou. Lvi si pamatují každou drobnou křivdu, hádku, třeba i jen jedno špatně zvolené slovo, kterým jste je někdy v minulosti poškádlili nebo si z nich dovolili udělat legraci – a nebojí se to proti vám použít klidně i po letech. S tímhle znamením bude život neustálé drama, protože Lvi si ho prostě neumí odpustit. Je tohle to, co chcete?

Pokračování 7 / 13

Panna

Pokud už na začátku vztahu vaše milá Panna dává najevo emoce, můžete si gratulovat – a pokud si říkáte, že jsou různé dohady a slovní přestřelky už po několika týdnech vztahu na vás trochu moc, rychle na to zapomeňte. Největší red flag u Panny je totiž to, když ve vypjaté situaci řekne jen „ok“ a nehne ani brvou. Tohle znamení potřebuje mít svoje pocity pod kontrolou. Jenže takhle život nefunguje – dříve nebo později ten papiňák vybuchne a všechno uvnitř vystříkne přímo na vás. A u toho být nechcete. Je-li s vámi Panna emotivní, znamená to, že pro ni znamenáte něco extra.

Pokračování 8 / 13

Váhy

Randíte s Váhou? Podle všeho jste s nimi v sedmém nebi! Tohle znamení hledá dlouhodobý vztah, skutečné partnerství, ve kterém spolu dva sdílejí všechny radosti, smutky, starosti, trápení, pocity, informace… Jenže všeho moc škodí. Váhy mívají tendence se ve svých vztazích rozpouštět. To, co se vám teď líbí – baví vás ta neutuchající pozornost a zájem – vás jednou může začít dusit a svazovat. Dejte své Váze citlivě najevo, že ve zdravém vztahu člověk pořád potřebuje svůj individuální prostor a že i ona si ho zaslouží.

Pokračování 9 / 13

Štír

Štíři vypadají tajemně a cool, ve skutečnosti jsou ale velcí a dost divocí žárlivci. Pokud nabudou dojmu, že se jim dost nevěnujete nebo že se naopak příliš věnujete někomu jinému, bude zle a hysterická scéna na sebe nenechá dlouho čekat. Proto si už teď všímejte, jak váš objev reaguje, když mluvíte o jiných lidech – potenciálních objektech zájmu.

Pokračování 10 / 13

Střelec

Největším negativem Střelců je jejich strach ze závazku. Neignorujte zprávy, které jim chodí pozdě v noci od neuložených čísel, ani jejich nestálost ve společných plánech. Je jasné, že na začátku vztahu nechcete vypadat jako stíhačka, ale u Střelců tohle není jen tak. Chystají si zadní vrátka, tak se nenechte zaskočit a buďte také ready.

Pokračování 11 / 13

Kozoroh

Špičkování a soutěžení je pro některé páry motorem a ve zdravé míře je to zcela v pořádku. Jenže Kozorohové jsou soutěživí až moc. Ze začátku to vypadá nenápadně – když se svěříte s úspěchem, oni to zamluví svým vlastním. Když jste v něčem prokazatelně lepší a úspěšnější, kousnou se a nepustí, dokud vás nepředběhnou. Může to vypadat neškodně, ale ve vážném vztahu je snaha mít nad partnerem neustále navrch zničující. Nebuďte překvapení, pokud zjistíte, že ty klepy, jež se o vás šíří, ve skutečnosti roznáší váš milý.

Pokračování 12 / 13

Vodnář

Vodnáři si rádi udržují distanc, protože jim vyhovuje poloha nedostupných intelektuálů. Baví-li vás dobývat, směle do toho, ale pamatujte, že musíte rozpoznat, kdy jde ještě o pózu a kdy se vám váš Vodnář začíná vzdalovat, je chladný a v lásce jaksi tvrdý. Pokud na to dojde, otevřeně si s ním o tom promluvte. Měl by pak ukázat, že mu na vás skutečně záleží. Jestli ne, nechte ho plavat – patrně se nezmění.

Pokračování 13 / 13

Ryby

Ryby na sobě těch red flags mají hodně. Tou největší je jejich zasněnost. Je to sice okouzlující, ale tohle znamení prostě chce žít ve filmu. Zamilují se rychle a intenzivně, ale vášeň pak stejně rychle vyhoří, cit zmizí a s ním uplave i Rybka. Pokud nemáte dost trpělivosti, dejte si na Ryby pozor.