Red flags podle znamení: Býci flirtují s jinými, Lvi si pamatují každou prkotinu

4 min čtení

4 min čtení

Znáte to – poznáte někoho nového, přeskočí jiskra, rozumíte si, chemie funguje… Na začátku vztahu je těžké vidět na tom druhém něco negativního. Přesto to tam je: nikdo totiž není dokonalý, a až si to uvědomíte, může to být hodně ošklivé. Na co si dát pozor u vašeho nového objevu? Prozradí to jeho znamení.

V animovaném seriálu pro dospělé BoJack Horseman zazní mnoho životních mouder. Jedno z nejlepších zní: Když má člověk nasazené růžové brýle, nevidí přes ně červenou. Red flags pak vypadají jenom jako flags. Když jsme zamilovaní, toho druhého vidíme nekriticky. Kdyby přímo před námi utopil koťátko, asi bychom to zaregistrovali, ale drobných vrtochů ani lehce negativních povahových rysů si prostě nevšímáme.

Problém je, že z těch drobností se po několika měsících nebo letech mohou stát nepřekonatelné problémy vedoucí k vzájemnému trápení, hádkám, rozchodu nebo rozvodu. Máte zrovna teď líbánkové období s novým objevem? Podívejte se, na jaké red flags si u něj dát pozor podle jeho znamení zvěrokruhu.

TIP NA VIDEO: Horoskop na rok 2022 – co vás letos ještě čeká?

Na co si dát pozor u jednotlivých znamení? Dozvíte se v dalších kapitolách. >>>