Co vás čeká v srpnu? Napoví věštba z magických zrcadel od vědmy Helen Stanku.

Co vás čeká v srpnu? Napoví věštba z magických zrcadel od vědmy Helen Stanku. Zdroj: iStock.com

Srpnová věštba z magických zrcadel: Co si pro vás osud chystá na konec léta?

Léto se přehouplo do druhé poloviny. Co si pro vás osud chystá v srpnu? Věštba z magických zrcadel odhalí, kdo se může těšit na množství financí, kdo na dovolenkový románek i co byste měli udělat pro svoji kondici.

Beran

V srpnu se budete možná až příliš horlivě vrhat do domácích prací a překypovat starostí o druhé lidi. V práci budete mít období, kdy budete potřebovat dotáhnout staré resty. Mohou vás podráždit různé firemní drby, ale snažte se na všechno reagovat klidně. Připomínejte si, že nemusíte zachraňovat celý svět a ve všem dělat pořádek. Samozřejmě pomáhejte, ale neobětujte se tomu bezezbytku. Snažte se starat o vlastní zisky a neztrácejte čas zbytečnými diskuzemi. Budete mít šťastnou ruku při výběru na nákupech. Ve druhé polovině léta si dopřejte čas pro sebe. Dovolte si zdravou dietu. Na nějaké společenské události či mezi známými nečekaně objevíte někoho zajímavého. Může to být zábavný nový kamarád, ale také někdo, kdo rozčeří váš vnitřní klid.

TIP NA VIDEO: Velký horoskop lásky na léto 2022

Video placeholde

Co čeká v srpnu vaše znamení? To se dozvíte v dalších kapitolách.>>>

Pokračování 2 / 12

Býk

Možná budete cítit potřebu, aby vás partner ve všem poslouchal, ale pamatujte, že druhá strana má také svoji pravdu a zase svoje potřeby. Srpen bude velmi intenzivní, proto si zajistěte také trochu klidu a pokoje, abyste se vrátili k duchovní rovnováze. V průběhu měsíce budete veselí a optimističtí – a to přeje novým známostem. Snažte se však druhé příliš ostře nehodnotit. Nový ctitel může být zajímavý, a proto se vyplatí mu dát šanci. Pokud se chystáte na dovolenou, najděte si před odjezdem čas na nezávazný hovor s kolegy, nasbíráte u nich zajímavé prázdninové tipy a doporučení. Během volna si pak dopřejte aktivní odpočinek, dejte si ovšem pozor na bezpečnost. Opatrně zejména na různé kolize.

Pokračování 3 / 12

Blíženci

Neměli byste mít problém přesvědčit partnera nebo rodinu k různým nápadům. Může se stát, že single Blíženci přes kamarády či spolupracovníky potkají někoho zajímavého. Setkání s novým objevem může být velice milé. Doma se vám podaří spoustu věcí zvládnout rychleji, než byste si mysleli. Čistě náhodou můžete také narazit na zajímavé slevy, a tak si budete moci dopřát i něco luxusního. Ve druhé polovině měsíce možná odhalíte šance tam, kde druzí budou tápat. Snažte se vycházet s kolegy a být ke všem milí, protože srpen nebude obdobím vhodným pro rivalitu – spíše pro vzájemnou podporu a budování spojenectví. Při péči o sebe a svou kondici si načtěte informace o zdraví a zainvestujte do vitaminů a kvalitní kosmetiky. I se stále relativně malým nákladem sil a prostředků můžete udělat hodně pro svoji fyzickou a ve výsledku i psychickou odolnost.

Pokračování 4 / 12

Rak

Přichází k vám období většího optimismu, klidu a sympatií okolí. Chce to sebrat odvahu a namísto vyčkávání, až partner něco skvělého udělá, vymyslet, kam vyrazit a co společně podniknout. Díky tomu se vám ve vašem vztahu podaří mnohé vylepšit. Single Raci budou mít štěstí na cestách, kde mohou narazit na někoho výjimečného – a třeba z toho bude krásná známost na více let. V práci byste měli mít rovněž štěstí, ale postarejte se o své finanční záležitosti a vždy nejprve poplaťte všechny účty. Můžete také obdržet zajímavou kariérní nabídku. Při péči o svou fyzičku a zevnějšek budete mít konečně chuť o sebe více dbát. Srpen bude skvělým obdobím pro návštěvu kadeřníka či vizážisty. Využijte také možnosti dopřát si masáž či nějaké kosmetické procedury. Nepodceňujte příznivý dopad různých výživných masek na pleť.

Pokračování 5 / 12

Lev

Začíná vám období, kdy budete přemýšlet, co v oblasti mezilidských vztahů vlastně chcete a čeho naopak už máte dost. Snažte se však nebýt příliš kritičtí, jinak začnete hledat potíže i tam, kde vlastně nejsou. Pokud jste v dlouhodobém vztahu, ve druhé polovině měsíce budete mít potřebu více naslouchat partnerovi a díky tomu se váš vztah může posílit. V práci se můžete cítit poněkud unavení a přetížení závazky, ale nepovolíte. Určitě se neurážejte na své nadřízené a v obchodech se vyhněte výbušnému jednání. Po fyzické stránce opatrujte hlavně svoji páteř a netahejte příliš mnoho těžkých věcí. Vyplatí se vám také seštelovat křeslo u počítače nebo vyměnit starou matraci za novou. Období závěru léta bude přát moudrým rozhodnutím ohledně diet, ale nepřehánějte to, protože musíte mít sílu na každodenní úkoly.

Pokračování 6 / 12

Panna

Dělejte to, co vám dělá radost a nestarejte se o to, co o tom soudí druzí. Do cesty vám přijdou lidé, kteří budou potřebovat vaši podporu. Pomozte jim, uklidněte je, ale neberte si vše tak k srdci. Naopak vaše schopnost chladného uvažování a racionálního přístupu někomu mohou zachránit kůži – proto se nedejte přemoct emocemi. Únavné povinnosti rozdělte mezi členy rodiny a věnujte se tomu, co vás baví. Budete potřebovat dobít baterky, a tak si dopřejte kino, koncert či dobrou grilovačku. V pracovní oblasti vám vaše nová předsevzetí mohou přinést peníze navíc. Hlídejte si však své finanční záležitosti, protože na vás někdo může zkoušet kulišárny. V oblasti zdraví se snažte večer nepít kávu, protože by se vám mohlo hůře usínat. Věnujte se meditaci, naopak se vyhýbejte příliš ostrému slunci, abyste to neodnesli úpalem.

Pokračování 7 / 12

Váhy

V srpnu zatoužíte po klidu, naštěstí jak partner, tak ani další lidé ve vašem okolí nebudou dělat problémy. Snažte se vyhnout různým internetovým diskuzím, protože tak budete jen zbytečně ztrácet svůj drahocenný čas. Raději běžte na procházku nebo si zaplavat. Nabití silou a energií budete přitahovat přátele a neplánovaná setkání: můžete očekávat milou zábavu a příjemné lidi. V práci možná odhalíte šanci na přivýdělek, ale kolegové si budou chtít také uhrát něco pro sebe. V oblasti kondice se snažte nenosit příliš těžká břemena: bude dobré dopřát si nákupy přes internet a případný kufr na dovolenou zredukovat na menší batůžek. Co se nevejde, nepotřebujete! Také se snažte vyhnout příliš těžké stravě, jen tak přestanete být unavení. Raději vsaďte na sezónní ovoce a zeleninu a zkoušejte nové fresh recepty: prázdniny jsou ideální doba na experimenty.

Pokračování 8 / 12

Štír

Možná budete mít potíž najít s některými přáteli společnou řeč a dohodnout se. Pokud chtějí naříkat a strašit, nic kloudného jim stejně poradit nedokážete a zdlouhavou diskuzí se pouze sami unavíte. Ve vztazích nebudete mít nouzi o pozvání na rande či společné výlety, avšak můžete být poněkud nedůvěřiví. V oblasti práce a financí budete stejně tak cílevědomí, jakož i kritičtí. Pokud vám něco chybí, rozhodnete se to získat namísto čekání, až vám to někdo jen tak dá nebo laskavě dovolí. Z hlediska fyzičky by bylo dobré pravidelněji jíst i spát a dopřát si posilující bylinky. Váš organismus bude regenerovat rychle, ale buďte opatrní na to, co jíte, abyste se zbytečně nezanesli. Můžete narazit na něco ne příliš čerstvého, a proto bude lepší vyrábět prostá, známá jídla. Talisman se záhnědou vám pomůže chránit se před negativním vlivem i před zlými lidmi.

Pokračování 9 / 12

Střelec

Možná si trošku oddechnete po dramatických událostech poslední doby, ale v lásce si zachovejte chladnou hlavu. Můžete mít neobvyklé postřehy, nenechte se ale ovládnout emocemi. S velkým klidem prověřujte každou zprávu, protože lidé mohou mít různé a ne vždy čisté úmysly. V otázkách financí a práce můžete získat uznání nebo vyhrát nějakou soutěž. Vyplatí se vám využít známosti a někdo z přátel vám může pomoci zařídit neodkladné záležitosti. Pokud hledáte lepší práci, v srpnu budete mít šanci získat zajímavou nabídku nebo potkat staré známé, kteří vás navedou na nový nápad či obchod. Vyplatilo by se také více pohybu: choďte na procházky či na jógu.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh

Budete více otevření druhým lidem, ochotně pomůžete partnerovi v jeho záležitostech a optimisticky budete hledat nová řešení. Společně zvládnete vždycky více. Single Kozorohové si budou dělat pořádky v citové oblasti. Možná přestanou zvedat některé telefony, protože jim začne být líto času vynaloženého na flirty, ze kterých se již několik let nic dobrého nevyvinulo. Budete nedostupní, ale právě to s největší pravděpodobností někoho ve vašem okolí uvede do pozoru. V pracovní oblasti někdo se špatnými úmysly vyzkouší využít vaši srpnovou roztěkanost, a proto si dejte pozor, co komu říkáte. Také bude dobré porozhlédnout se po zdrojích příjmu navíc. V oblasti fyzičky se snažte chodit spát před půlnocí. Do ničeho se nenuťte a více se věnujte regeneraci. Dobře vám může udělat výlet do přírody. Velmi blahodárný vliv na vaše nervy může mít také pobyt v blízkosti vody.

Pokračování 11 / 12

Vodnář

Ačkoliv se všechno nebude zdát úplně ideální, v lásce už začínáte nabírat dobrý směr. Milovaný člověk obrátí pozornost vaším směrem, ale také si všimne, že jste unavení a mluvíte stále o práci. Ve druhé polovině měsíce by se vám mohlo začít dařit lépe. Přichází vám spoustu příležitostí bavit se a získat nové známosti. Z hlediska financí a práce nebuďte až moc skromní – umíte toho hodně. Možná se zbavíte nepotřebných komplexů a naberete skvělou intelektuální formu. To pomůže rychlým postupům v kariéře. Věci, se kterými jste měli problémy, se mohou nyní ukázat velmi jednoduše. Také učení jazyků by vám mělo jít lépe. Snažte se pít více vody bez ohledu na počasí. Vaše ledviny vám poděkují, pokud je pořádně profiltrujete a dopřejete svému tělu vláhu. Myslete také na to, že ostré sluníčko vám příliš nepomůže.

Pokračování 12 / 12

Ryby

Váš pohled na svět by mohl být o něco optimističtější. Odpočiňte si a naberte sílu. V srpnu můžete staré záležitosti konečně nechat ležet za sebou a do budoucna se dívat s větší nadějí. Přichází čas vašeho obrození. Namísto starostí o příbuzné či expartnery budete mít konečně radost z léta. Na procházce či výletu můžete téměř ucítit, jak z vás opadá negativní energie. Snažte se však příliš se nesvěřovat náhodným lidem okolo, protože někdo z vašich známých má rád senzace. V pracovní oblasti můžete oprášit staré nápady a rychle je přizpůsobit nové situaci. Vyplatí se vám neodmítat nabídky. Měli byste mít šanci získat to, na čem vám záleží, příliš však nevěřte těm kolegům, kteří vám potřebují neustále vidět pod prsty. Z hlediska fyzičky budete mít větší chuť na sladké a různé prázdninové prohřešky. Zajděte si do dobré cukrárny a potom vyrazte na procházku či na kolo. Je léto – kdy si dopřát, když ne teď?! Pokud držíte dietu, talisman s ametystem může posílit vaši vůli: již od pradávna se používal jako ochrana před přejídáním a nadmírou alkoholu.

Věštbu z magických zrcadel provedla vědma a kartářka Helen Stanku. Její další služby najdete na jejích webových stránkách.

Kartářka a vědma Helen Stanku.
Kartářka a vědma Helen Stanku. | Zdroj: Archiv Helen Stanku