Co o vašem charakteru prozrazuje hodina narození?

Co o vašem charakteru prozrazuje hodina narození? Zdroj: iStock.com

V kolik jste přišli na svět? Tohle o vás prozrazuje hodina narození!

Lidské charaktery jsou různé, přesto máme spoustu věcí společných. Některé vaše osobnostní rysy totiž může určovat i planeta, pod jejíž vládou jste přišli na svět. Jak zjistíte, která je ta vaše a co vám dala do vínku? Prozradí to hodina vašeho narození!

00:00–02:00

Vaším vládcem je Merkur, který je planetou rozumu a výřečnosti. Pokud jste se narodili v tomto čase, je vám předem dána skvělá paměť. Učení vám nedělá problém, naopak máte vždy vynikající výsledky v té oblasti, v níž se zrovna vzděláváte. Jste velmi dobří řečníci, nemáte trému, a proto se můžete uplatnit v povolání, která to vyžadují – jako učitelé, politici, tiskoví mluvčí, moderátoři. Milujete cestování, ze kterého čerpáte nové podněty. Nedělá vám problém navazovat styky s lidmi, což platí i o milostných vztazích, ve kterých umíte být velmi pozorní a otevření. Máte i velmi dobré fyzické předpoklady, vypadáte mladší než vaši vrstevníci.

TIP NA VIDEO: Velký horoskop na rok 2022

Video placeholde

Článek pokračuje na další straně. >>>

Pokračování 2 / 12

02:01–04:00

Vládcem těchto nočních hodin je planeta Venuše, která bývá nazývána Perlou oblohy a jako jediná planeta je pojmenována po ženě. Pokud jste se narodili v tomto čase, přináší vám to samá pozitiva. Jste přátelští, máte skvělé vystupování, dobře vypadáte a dbáte na svůj vzhled. Milujete hudbu a umění, máte vřelý vztah k luxusním věcem, šperkům, k penězům – umíte s nimi dobře zacházet a zhodnotit je. Rádi jste středem pozornosti a vyhledáváte společnost druhých, proto jste často k vidění na večírcích a na kulturních akcích. K životu potřebujete lásku. Pokud ji nemáte, je to jako by vám chyběla část vašeho já. Jste-li zamilovaní, umíte být stoprocentně věrní a oddaní. Máte rádi nové věci a výzvy, nebráníte se jim.

Pokračování 3 / 12

04:01–06:00

Vládne vám Mars, a to z vás v jistém smyslu dělá výjimečnou osobnost. Jste dominantní, toužíte vládnout druhým a vždy zvítězit. Jste velmi cílevědomí, tvrdě si jdete za svým cílem, dá se říct až přes mrtvoly. Dosahujete výsledků, a i když vás za to lidé nemusí mít zrovna v lásce, máte přirozenou autoritu. Prosadíte se všude a ve všem, co si umanete. Co vám chybí, je takt a diplomacie. Jste zvyklí rozkazovat a na vedoucí pozici proto nebudete v kolektivu zrovna oblíbení. Snadno vyděláte peníze, ale stejně lehce a rozmařile je umíte utratit. To je věc, na kterou byste mohli doplatit, je třeba si ji hlídat. V lásce potřebujete partnera, který vás bude obdivovat a zcela se vám podřídí. Nesnesete totiž žádný odpor.

Pokračování 4 / 12

06:01–08:00

Vaším vládcem je mystická planeta Neptun, což znamená, že máte sklony k duchovním a okultním věcem. Do vínku vám také byly dány zvláštní schopnosti, které můžete v životě dobře uplatnit, pokud je rozvinete. Lidé narození pod vládou Neptunu mohou na své okolí působit zvláštně – říká se, že mají jiný výraz v očích, jako by viděli skrz druhé. Každopádně jde o lidi vnímavé, chytré, kterým nedělá problém vstřebávat nové podněty a věci. Mívají problém jak s volbou zaměstnání – sami nevědí, čemu se vlastně chtějí věnovat – tak se vztahy. Jednají často zbrkle a nečekaně, což jejich partnery může vyděsit a odradit. Je třeba se na to zaměřit a jednat více tak, jak velí rozum.

Pokračování 5 / 12

08:01–10:00

Vládne vám Uran a to znamená, že jste idealista i romantik. Máte spoustu snů a nechcete se jich vzdát. V komunikaci s druhými jste velmi přátelští, lidé vás mají rádi a vyhledávají vaši společnost, jste ozdobou večírků i různých setkání. Na druhou stranu lidé narození pod Uranem často vedou zvláštní život. Nemají rádi konvence, chtějí se odlišovat, což na okolí může působit poněkud podivínsky. V práci ale přesto bývají úspěšní, ve vztazích už je to horší. Jsou přelétaví a dělá jim problém dlouhodobě vydržet u jednoho partnera. Rádi zkoušejí nejen nové věci, ale i nové protějšky.

Pokračování 6 / 12

10:01–12:00

Tomuto úseku velí Saturn, který je považován za vládce života. Lidé narození v tomto čase jsou autoritativní, hloubaví, zodpovědní, pravdomluvní, ale také předvídaví. Mají silně vyvinutou intuici a umějí ji používat. Bývají velmi úspěšní v zaměstnání, ovšem méně už ve vztazích. Na soukromí totiž nemají čas – věnují se naplno kariéře, a tak jim osobní život utíká mezi prsty. Jen málokterý partner vydrží na druhé koleji. Pokud ale tito lidé potkají někoho stejně pracovitého, může se jim ve vztahu velmi dařit. Pak jsou věrní a v rámci možností i pozorní.

Pokračování 7 / 12

12:01–14:00

Vládne vám Jupiter, veselý a šlechetný – a takoví jste i vy. Toužíte po cti a pravdě a za tím celý život jdete. Jste velmi oblíbení mezi druhými, umíte je vyslechnout, a proto se vám často svěřují a chodí si k vám pro radu. Jste družní, vždy dobře naladění a srdeční, máte spoustu přátel, kteří vás rádi vyhledávají a věří vám. Míváte úspěch v zaměstnání, sami však toužíte po větším ocenění, než jakého se vám dostává. Práce u lidí narozených pod Jupiterem bývá často na prvním místě, partnerství jde trochu stranou. Proto jde mnohdy o úspěšné, ale v soukromí osamělé lidi.

Pokračování 8 / 12

14:01–16:00

Vaším vládcem je Pluto. Jste velmi citliví, oddaní, ochotní pomáhat druhým – možná až příliš. Pro okolí byste se rozkrájeli a ono toho často zneužívá. Měli byste myslet více na sebe. Máte dobrou intuici, jen ji neposloucháte. To byste měli změnit, více ji využívat a spoléhat na ni. Lidé narození pod Plutem bývají velmi přitažliví – nemusí to být krásou, ale něčím jedinečným, co z nich vyzařuje. Hledají k sobě podobné partnery. S někým tuctovým by si nikdy nezačali – to raději budou sami.

Pokračování 9 / 12

16:01–18:00

Podobně jako lidem narozeným mezi 4. a 6. hodinou ranní i vám vládne Venuše. Máte rádi umění a krásné věci, musíte být vždy dokonale upravení, bez toho byste nevyšli ani před dveře. Jste romantici s velkými ideály, které jsou často nereálné, což ale odmítáte vidět. V životě míváte výkyvy jako na houpačce – buď se vám ve všem daří a jste nahoře, nebo je naopak všechno špatně. Tato období se střídají poměrně pravidelně, takže pokud se ocitnete zrovna dole, nemusíte se bát, brzy přijde zlepšení. V lásce potřebujete změnu, nechcete se vázat. Nestyďte se za to a užívejte si života. Máme jenom jeden.

Pokračování 10 / 12

18:01–20:00

Vládne vám Merkur – a pod tím se rodí dva druhy lidí. Buď prohnaní a mazaní, kteří si s životem umějí poradit za všech okolností a kterým se neustále daří, nebo příliš přemýšliví, zároveň bojácní lidé, kteří neumějí dát najevo vlastní názor a řídí se jen tím, co jim někdo řekne. Tito jedinci se často straní společnosti, raději pracují o samotě a místo toho, aby vyrazili za zábavou, sedí doma u počítače a komunikují na sociálních sítích. Obecně lidé pod touto planetou dbají na své zdraví a správnou stravu, své tělo berou jako chrám. V lásce to mívají různé – buď jsou maximálně šťastní, nebo úplně sami, nic mezi tím.

Pokračování 11 / 12

20:01–22:00

Vládne vám Slunce, které vám také svítí na životní cestu. Proto ji máte dobře nastartovanou. Je tu však jedno ale – lidé zrození pod Sluncem si své výsady uvědomují, a tak bývají velmi pyšní, sobečtí a nafoukaní. To se samozřejmě nelíbí jejich okolí, a tak paradoxně mohou mít víc nepřátel než přátel. Jde o lidi vášnivé, kteří rádi zkoušejí nové věci, a to i v lásce. Stejně snadno, jako se zamilují, se také odmilují, jejich vztahy nemívají dlouhého trvání. V práci bývají úspěšní, ale popularitu si získají jen tehdy, když se přestanou povyšovat.

Pokračování 12 / 12

22:01–23:59

Pokud jste se narodili před půlnocí, vládne vám Luna. Jste snílci, romantici, lidé, kteří neposedí. Říká se o vás, že máte toulavou krev. Rádi cestujete a poznáváte nová místa, jen těžko se usazujete. Jste neklidní a nestálí, často nezodpovědní, ale nikoli lajdáci – zodpovědnost prostě nepatří mezi vaše vrozené silné stránky. Vedete bohémský život, a i když milujete rodinu, máte problém ji založit, protože byste museli zůstat na jednom místě, což nechcete. Zkuste se uklidnit a přehodnotit své priority. Život není jen o vás a vašich potřebách.