Romantické filmy, které vám zpříjemní valentýnský večer

13. února 2021 • 06:00
 • Letošní svátek svatého Valentýna nejspíš řada z nás stráví doma. A tak své domácí rande tvořené romantickou večeří můžete doplnit o nějaký pěkný film, ve kterém romantika hraje prim. Jaký je váš společný oblíbený? My vám přinášíme pár tipů, kdybyste nevěděli který. Tyto jsou zaručeně zamilované.

  Jeden den (2011)

  Emma a Dexter se vídají celých dvacet let. Každý rok spolu ale stráví jen jeden den. Kdysi se seznámili na jednom večírku a byli si sympatičtí. 15. červenec každého roku patří jejich setkání, kde si svěřují své úspěchy, ale i prohry, a hlavně zklamání v lásce. Dojde jim, že štěstí najdou jen ve společné lásce?

  Jeden den Jeden den Autor: zombieland2fullmovie.com

 • Dokud jsi se mnou (2020)

  Film natočený dle skutečné události vypráví o Jeremym, který miluje hudbu, skládá a hraje na kytaru. Na vysoké škole se seznámí se skutečnou hudební hvězdou Jean-Lucem a na jeho koncertě pak i s dívkou Melissou, do které se na první pohled zamiluje. Jenomže je tu další muž… a rakovina Melissy.

  Dokud jsi se mnou Dokud jsi se mnou Autor: sinemaizle.org.

 • 50x a stále poprvé (2004)

  Každý den prožívat své první rande a užívat si zamilovanosti. První setkání, vzplanutí, polibek… Ošetřovatel arktických vodních zvířat Henry se zamiluje do krásné Lucy (Drew Barrymore), která trpí zvláštní poruchou paměti a druhý den si nikdy nepamatuje, co bylo včera. Henry zprvu nechápe, proč ho Lucy druhý den po seznámení považuje za blázna a volá o pomoc, ale brzy přichází na to, že pokud bude chtít získat její přízeň, bude muset bojovat o její srdce každý den znovu až do konce života...

  50x a stále poprvé 50x a stále poprvé Autor: dailyactor.com

 • P.S. Miluji Tě (2007)

  Ztratí manžela a jedinou útěchou jsou jí dopisy. Mladá vdova Holly objeví 10 dopisů, které jí zanechal manžel. Při jejich čtení začíná pro Holly rok neobyčejných dobrodružství, která pro ni před svou smrtí její manžel připravil, a která jí pomohou uvědomit si, kdo doopravdy je – a také jí připomenou: P.S. Miluji Tě.

 • Pýcha a předsudek (2005)

  Určitě stojí za to i tento nejčtenější knižní bestseller přečíst, ale pro valentýnský večer si pusťte filmové zpracování, kdy hlavní roli ztvárnila Keira Knightley. Zavede vás do snové Anglie konce 18. století. Klasický příběh lásky a nenávisti líčí osudy pěti krásných sester Bennetových, které jejich matka vede pevnou rukou k životnímu názoru, podle něhož je žena šťastná jedině tehdy, když se bohatě provdá. Jediná ze sester Elizabeth se tomuto modelu zatím úspěšně vzpírá. Dokážete někoho milovat i nenávidět zároveň?

  Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Autor: Shutterstock.com

 • Pod toskánským sluncem (2003)

  Romantická komedie Pod toskánským sluncem vypráví o čerstvě rozvedené spisovatelce ze San Franciska, která dostane od své přítelkyně nabídku strávit deset dní v Toskánsku. Nadšením neoplývá, ale do Itálie odjede. Nečeká, že ji Toskánsko natolik okouzlí, že se rozhodne koupit zchátralou vilu. Začíná dobrodružství, které změní její život a naplní ho neočekávaným překvapením, přátelstvím a láskou.

  Pod toskánským sluncem Pod toskánským sluncem Autor: popsugar.com

 • Romeo a Julie (1996)

  Klasika v moderním podání. Ale stejně silná. Mladičký Leonardo DiCaprio a Claire Danes prožívají velkou lásku, které není přáno. Itálie, plné zásobníky pistolí, ohňostroj a smrt. Romeo Montek, Julie Capuletová. „Ach Romeo, Romeo! Proč jsi, Romeo?“

  Romeo a Julie Romeo a Julie Autor: Profimedia.cz

 • Emma (2020)

  Dohazovačka Emma je hezká, chytrá, bohatá a na svou dobu notně emancipovaná. Disponuje velmi zvláštním talentem, schopností svádět dohromady jedince opačného pohlaví a dopravovat je až před oltář. Tedy alespoň si to o sobě začne myslet, když několika mistrovskými tahy provdá svou vychovatelku za bohatého vdovce. A další lidé jsou v plánu. Neposlouchá, když ji ostatní varují, že s láskou si nemá zahrávat. Ale až po mnohých nezdarech pochopí, že toho pravého si každý musí najít sám a že to hledání paradoxně nemusí být až tak těžké, protože někdy ho můžete mít celý život přímo před očima. Jen nesmíte být slepí.

  Emma Emma Autor: Hautetfort.com

   

Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy