Barva vaší aury podle znamení zvěrokruhu! Co o vás říká?

29. února 2020 • 06:00
 • Barva vaší aury podle znamení zvěrokruhu! Co o vás říká?

  Barevné vibrace aury odráží podstatu života i charakter vaší osobnosti. Odhaluje váš zdravotní stav, povahu vašich citů a taky spiritualitu. Aura je vždy jedinečná a přesně zrcadlí to, co si myslíte a cítíte. Aura může mít jednu ze sedmi barev, které odpovídají našim sedmi čakrám a odstínům těchto barev. Jaká je tedy ta vaše podle zvěrokruhu?

  Beran

  Barva aury: Jasně červená

  Beran je známý svou ohnivou povahou a vášní pro dobrodružství. Z tohoto důvodu je barvou jeho aury jasně červená barva. Červená je spojena s agresí, silnou vůlí, konkurenceschopností, stejně jako s vášní a sexualitou. No řekněte, znáte nějakého Berana, který by postrádal některou z těchto charakteristik?

  Beran Beran Autor: iStock

   

 • Býk

  Barva aury: Lesní zelená

  Býci milující přírodu a jejich barvou aury je lesní zelená. Tyto smyslné bytosti jsou také skvělými léčiteli. Zelená označuje totiž léčitelské vlastnosti a schopnost odhalit u ostatních to nejlepší. Býci jsou vždy odhodlaní pomoci.

  Býk Býk Autor: iStock

 • Blíženci

  Barva aury: Zářivě žlutá

  Komunikativní Blíženci jsou spojeni s jasně žlutou barvou aury. Jejich optimismus, hravost a pozitivita se nejlépe odráží v této zářivé barvě. Dokážou zůstat v kontaktu se svým vnitřním dítětem po celý život a otevřeně vyjadřují své nadšení pro život. Jste-li spirituálně založení, pak bude vaše aura zářivě žlutá se zlatým nádechem.

  Blíženci Blíženci Autor: iStock

   

 • Rak

  Barva aury: Růžová

  Raci potřebují k životu lásku a rodinnou pohodu. Jejich barva aury je nádherná svítivá růžová, která je odstínem červené. Nese v sobě něhu a emoce. Znamená taky náklonnost a romantiku. Empatie, soucit a jemná povaha Raků se dokonale odráží právě v růžové barvě aury.

  Rak Rak Autor: iStock

 • Lev

  Barva aury: Červenooranžová

  Červenooranžová nebo barva slunce nejlépe odpovídá královskému Lvu. Lvi jsou vládci světa a tento odstín odráží jejich zdravé ego a sebevědomí. Barva také rezonuje s jejich vášní vyhrát a vynikat ve všech věcech. Je to něco, co Lvi skutečně milují. Pokud je aura blíže k červené, signalizuje sobeckost a chtíč.

  Lev Lev Autor: iStock

   

 • Panna

  Barva aury: Královská modrá

  Královská modrá je barva aury vysoce intelektuálních Panen. Tato barva může souviset s vážností, logickým a praktickým přístupem k životu a vysokými komunikačními schopnostmi. Panny rády mluví o svých myšlenkách. Pokud je modrá spíše tmavší, ukazuje to na obětavost a oddanost. S nádechem hnědé zase ukazuje tendenci k temným stránkám života.

  Panna Panna Autor: iStock

 • Váhy

  Barva aury: Modrozelená

  Váhy milují všechno krásné a estetické. I jejich aura je jedinečná a okouzlující. Modrozelený odstín jejich aury je dokonalou harmonií modré a zelené a rovnováhy, o kterou se Váhy snaží. Klidné a diplomatické Váhy jsou taky velmi pečující a starostlivé, proto je nejlépe reprezentuje právě tahle barva.

  Váhy Váhy Autor: iStock

   

 • Štír

  Barva aury: Indigo

  Lidé narození v tomto intenzivním znamení zvěrokruhu jsou známí jako intuitivní, vášniví a spíše záhadní lidé. Jejich typickou barvou aury je indigo a představuje jejich schopnost odhalovat pravdu. Indigo je sama o sobě lákavou barvou, která také představuje citlivost a moudrost.

  Štír Štír Autor: iStock

 • Střelec

  Barva aury: Jasně oranžová

  Dobrodružnou a divokou duši Střelce nejlépe vystihuje jasně oranžová. Barva symbolizuje jejich tvůrčí stránku a také hlubokou sebedůvěru. Střelci mají obrovskou výdrž a vždy rádi vyhledávají nové věci. Oranžová barva vyjadřuje nezávislost a kreativitu.

  Střelec Střelec Autor: iStock

   

 • Kozoroh

  Barva aury: Tmavě červená

  Odolná Kozorohova aura vyzařuje tmavě červený odstín. Kozorozi jsou extrémně ctižádostiví a vynalézaví a barva představuje jejich schopnost přežít i ve chvílích, když se věci zkomplikují. Lidé s touto barvou jsou pracovití a nevyhýbají se výzvám.

  Kozoroh Kozoroh Autor: iStock

 • Vodnář

  Barva aury: Světle zelená

  Na rozdíl od Býků jsou Vodnáři spojeni s jasně zelenou barvou. Vodnáři díky tomu mají největší léčivou sílu mezi všemi ostatními znameními zvěrokruhu a jsou vždy v popředí, pokud jde o změny systému. Tyto změny jsou zaměřeny na zlepšení života jejich blízkých a Vodnáři rádi pomáhají a léčí.

  Vodnář Vodnář Autor: iStock

   

 • Ryby

  Barva aury: Fialová

  O Rybách je známo, že jsou intuitivní a mají velmi bujnou fantazii. To se nejlépe odráží ve fialové barvě jejich aury. Fialoví lidé rádi sní a často se uchylují k úniku z reality prostřednictvím uměleckých vizí. Zářivá fialová poukazuje na ušlechtilost a pokročilý duchovní vývoj. Na ostatní lidi má čisticí vliv.

  Ryby Ryby Autor: iStock

   

   

   

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy