Jedno sloveso, které dokonale definuje vaše znamení. Sedí k vám? | Ženy.cz
 


Jedno sloveso, které dokonale definuje vaše znamení. Sedí k vám?

25. listopadu 2019 • 06:00
 • Jedno sloveso, které dokonale definuje vaše znamení. Sedí k vám?

  Věříte tomu, že by jedno sloveso mohlo dokonale popsat vaši osobnost? I když je šílené uvěřit tomu, že by se lidská bytost dala charakterizovat jedním jediným slovem, je to možné. Každé znamení zvěrokruhu definuje jedno jednoduché sloveso. Které to je?

  BRÁNIT

  Berani, někdo by vás mohl klidně označit za agresivní, ale možná jen chcete všechny a všechno bránit a chránit. Necítíte se ve své kůži, když aktivně nepomáháte nebo neřešíte problémy jiných lidí. Pokud by měl mít rytíř podobu nějakého hvězdného znamení, byli byste to vy, Berani.

  Beran Beran Autor: archiv
 • Býk

  ŘÍDIT

  Býci, vy musíte všechny kolem sebe řídit a režírovat. Když druhým neříkáte, kde jsou hranice a co je špatné a správné, zřejmě spíte nebo jste nemocní. Bohužel pro vás nemůžete rozdávat rozkazy lidem, kteří žijí jen ve vaší hlavě, a to vás někdy doslova vytáčí.

  Býk Býk Autor: archiv
 • Blíženci

  MĚNIT

  Blíženci, vaším životním smyslem je neustále něco měnit a být v pohybu. Měníte neustále sami sebe, nevydržíte u jedné věci napořád, a pokud ve vašem životě nejsou změny, jste nervózní. Když můžete totiž něco změnit, jste nadšení.

  Blíženci Blíženci Autor: archiv
 • Rak

   

  HNÍZDIT

  Raci, váš život je jako žít uvnitř přikrývky. Vy totiž milujete vztahy a budování vztahů, takže pokud vytvoříte útulné rodinné hnízdo, je to skutečně to nejvíc, po čem toužíte. Jste stabilní hnízdiči, kteří jsou nejraději doma.

  Rak Rak Autor: archiv
 • Lev

  SVÁDĚT

  Lvi jsou mistři v tom, jak všechny kolem sebe přimět, aby je chtěli nebo jim pomohli nebo z nich byli prostě na větvi. Ano, lvi jsou perfektní ve svádění a jsou téměř nepřekonatelní.

  Lev Lev Autor: archiv

 • Panna

  PRACOVAT

  Pannám skutečně právem přísluší sloveso „dělat nebo pracovat“. Vždy se snaží všechno dělat na maximum, a někdy i více. Také se z toho mohou nervově zhroutit. Panny patří k nejproduktivnějším znamením zvěrokruhu.

  Panna Panna Autor: archiv

 • Váhy

  BALANCOVAT

  Váhy se pořád snaží najít rovnováhu a harmonii, na to jsou zaměřené. Vždy se snaží najít na všem dobré i špatné. Můžete být například mizerný partner, ale super kamarád. Nebo můžete být skvělý partner i skvělý přítel, ale hrozný zaměstnanec. Váhy vědí, že člověk nemůže být skvělý ve všech směrech, proto neustále balancují mezi dobrem a zlem. A to je vážně obdivuhodné.

  Váhy Váhy Autor: archiv

   

 • Štír

  PLÁNOVAT

  Štírům to nikdo nemusí vysvětlovat, je jasné, že nejraději jsou, když mají třeba 6 různých plánů či projektů v pohybu. A navíc jsou všechny skvělé. Štíři jsou prostě kouzelníci, pokud jde o plánování.

  Štír Štír Autor: archiv

 • Střelec

  HÝBAT SE

  Střelci se nikdy nezastaví a milují dobrodružství. Je pro ně těžké s něčím přestat, protože pro ně je nejdůležitější být v pohybu. A to platí i o vztazích i v nich to musí být tak trochu rockenroll. Pokud nejsou v pohybu, necítí, že žijí naplno.

  Střelec Střelec Autor: archiv

 • Kozoroh

  ŠPLHAT

  Kozorozi potřebují šplhat a lézt nahoru, jejich cílem je neustálé stoupání v kariérním žebříčku výš a výš. Kozorozi navíc hledají vždy úroveň. Je pro ně důležité hrát tak, aby vyhráli.

  Kozoroh Kozoroh Autor: archiv

 • Vodnář

  ZJEMNIT

  Vodnáři mají pečující tendence a jejich obecná citlivost z nich dělá romantické a méně drsné osoby. Jejich ideální svět je takový, v němž vidí v každém spíše to dobré. Jejich chování je vždy o zjemnění i těch nejostřejších hran.

  Vodnář Vodnář Autor: archiv

 • Ryby

  CÍTIT

  Ryby jsou emotivní znamení plné stovky různých emocí. Proto je jejich hlavním slovem, které je charakterizuje, cítit. Ano, Ryby cítí neustále a nikdy se v tom nezmění. Dokážou porozumět i citům ostatních, a to na nich všichni milují.

  Ryby Ryby Autor: archiv

   

   

   

   

   

Autor: aši
Jdi na homepage Zpět na začátek

Horoskopy