...

... Zdroj: iStock.com

Jedno sloveso, které dokonale definuje vaše znamení. Sedí k vám?

Věříte tomu, že by jedno sloveso mohlo dokonale popsat vaši osobnost? I když je šílené uvěřit tomu, že by se lidská bytost dala charakterizovat jedním jediným slovem, je to možné. Každé znamení zvěrokruhu definuje jedno jednoduché sloveso. Které to je?

BRÁNIT

Berani, někdo by vás mohl klidně označit za agresivní, ale možná jen chcete všechny a všechno bránit a chránit. Necítíte se ve své kůži, když aktivně nepomáháte nebo neřešíte problémy jiných lidí. Pokud by měl mít rytíř podobu nějakého hvězdného znamení, byli byste to vy, Berani.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 2 / 12

Býk

ŘÍDIT

Býci, vy musíte všechny kolem sebe řídit a režírovat. Když druhým neříkáte, kde jsou hranice a co je špatné a správné, zřejmě spíte nebo jste nemocní. Bohužel pro vás nemůžete rozdávat rozkazy lidem, kteří žijí jen ve vaší hlavě, a to vás někdy doslova vytáčí.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 3 / 12

Blíženci

MĚNIT

Blíženci, vaším životním smyslem je neustále něco měnit a být v pohybu. Měníte neustále sami sebe, nevydržíte u jedné věci napořád, a pokud ve vašem životě nejsou změny, jste nervózní. Když můžete totiž něco změnit, jste nadšení.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 4 / 12

Rak

HNÍZDIT

Raci, váš život je jako žít uvnitř přikrývky. Vy totiž milujete vztahy a budování vztahů, takže pokud vytvoříte útulné rodinné hnízdo, je to skutečně to nejvíc, po čem toužíte. Jste stabilní hnízdiči, kteří jsou nejraději doma.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 5 / 12

Lev

SVÁDĚT

Lvi jsou mistři v tom, jak všechny kolem sebe přimět, aby je chtěli nebo jim pomohli nebo z nich byli prostě na větvi. Ano, lvi jsou perfektní ve svádění a jsou téměř nepřekonatelní.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 6 / 12

Panna

PRACOVAT

Pannám skutečně právem přísluší sloveso „dělat nebo pracovat“. Vždy se snaží všechno dělat na maximum, a někdy i více. Také se z toho mohou nervově zhroutit. Panny patří k nejproduktivnějším znamením zvěrokruhu.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 7 / 12

Váhy

BALANCOVAT

Váhy se pořád snaží najít rovnováhu a harmonii, na to jsou zaměřené. Vždy se snaží najít na všem dobré i špatné. Můžete být například mizerný partner, ale super kamarád. Nebo můžete být skvělý partner i skvělý přítel, ale hrozný zaměstnanec. Váhy vědí, že člověk nemůže být skvělý ve všech směrech, proto neustále balancují mezi dobrem a zlem. A to je vážně obdivuhodné.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 8 / 12

Štír

PLÁNOVAT

Štírům to nikdo nemusí vysvětlovat, je jasné, že nejraději jsou, když mají třeba 6 různých plánů či projektů v pohybu. A navíc jsou všechny skvělé. Štíři jsou prostě kouzelníci, pokud jde o plánování.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 9 / 12

Střelec

HÝBAT SE

Střelci se nikdy nezastaví a milují dobrodružství. Je pro ně těžké s něčím přestat, protože pro ně je nejdůležitější být v pohybu. A to platí i o vztazích i v nich to musí být tak trochu rockenroll. Pokud nejsou v pohybu, necítí, že žijí naplno.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 10 / 12

Kozoroh

ŠPLHAT

Kozorozi potřebují šplhat a lézt nahoru, jejich cílem je neustálé stoupání v kariérním žebříčku výš a výš. Kozorozi navíc hledají vždy úroveň. Je pro ně důležité hrát tak, aby vyhráli.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 11 / 12

Vodnář

ZJEMNIT

Vodnáři mají pečující tendence a jejich obecná citlivost z nich dělá romantické a méně drsné osoby. Jejich ideální svět je takový, v němž vidí v každém spíše to dobré. Jejich chování je vždy o zjemnění i těch nejostřejších hran.

...
... | Zdroj: archiv

Pokračování 12 / 12

Ryby

CÍTIT

Ryby jsou emotivní znamení plné stovky různých emocí. Proto je jejich hlavním slovem, které je charakterizuje, cítit. Ano, Ryby cítí neustále a nikdy se v tom nezmění. Dokážou porozumět i citům ostatních, a to na nich všichni milují.

...
... | Zdroj: archiv

Doporučujeme

Načíst další články